Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aszi, tényleg nem reagáltál se az elektronikás kérdésemre, se semmire. Nem vádaskodtam (én biztos nem), és nem követelőzöm semmivel, csak ezerszer tisztább és korrektebb lenne ha már védted a natixot, akkor hozzászólnál a tapasztalataimhoz, elvégre te bennfentes vagy! Nem kell helyette terelni, senki nem akar bántani az égadta világon, csak kérdeztem pár dolgot és szeretném ha válaszolnál!

Csombek meg igazából egy bágyadtlelkű költő csak még sosem derült ki eddig :)
igyekszik az ember
igazi irodalom guru lehetsz! ezt az oldaladat eddig nem is ismertük
Dehogy neked Zoli. Aszi neked meg a hugod irogat anyukad neveben? Hany evesek vagytok? Es miert veded a natixot? Es kerlek reagalj arra amit Tyt irt!
"bá" lett volna kakucson talalkozunk
"zaszlonk alatt egyesul majd minden ember birodalmunk hatara a kek eg .... "
Nekem személyes érdekem a natix.-al?
Ja, mos jut eszembe, tegnap megvettem zsebből uh télleg!:)
Srácok köszönöm azoknak akik védenek engem még a hugomnak is, aki ismer tudja ki vagyok aki nem nem ettöl nem keszek se több sem kevesebb . A vádaskodásokat nem díjazom akinek gondja van velem az odajön és elmondja ,hála istennek többen vanak melletünk mint ellenünk .
"IQ -juk egyenlő a motorja kerekeinek a számával vagíis kettő."

köszi h leírtad h "vagyis kettő" egyébként senki nem jött volna rá.
valószínű aszalós anyja itt fog velünk fórumozni...
Ha ez "Zolibá" akart lenni,akkor majd jól fenéken billenetelek ha öszefutunk valami pályán!
:)
Itt is esik. Amugy ez meg mindig 1 forum! Es igen aki nem korrekt arrol elmondjuk a tapasztalatot. Az meg h nektek szemelyes erdekeitek vannak a natixal azert meg nemkell oket vedeni
imádom h ebben a topikban mindig van élet. részeg hayabusás anyukák, natix, aszalós, misoc aki megette mr.yamaha motorját....
ettől lesz valaki fórumfüggő
zoliba mar tokeletesen kiismerete a forumlakokat
Ez csak az itt szokásos izomszag, unatkoznak mert esik az eső(legalább is nálunk:)
de de nem nagyon érdekel! Amúgy meg vannak itt egy páran akiknek az IQ -juk egyenlő a motorja kerekeinek a számával vagíis kettő.
es nem fogja eszrevenni
bocsika de ezt még az Ádám sem tudja hogy én írtam!
beszaras ami itt van en is igy szoktam ha beszol valaki szolok anyumnak
Homár...geci szerinted nem tudnának egy Malossi MHR Team 2 kittet,Dellorot karbit,meg bitibo rugot összerakni? Te tiszta hülye vagy...Mit kéne ezen Olaszban csináltatni?ŐK tudnak szerelni
Szép dolog az őszinteség és a bátorság. Akkor kivele boruljon a bili, csak nehogy pisis legeyn a lábad. Üdvözlettel: Az Ádám anyukája!
Igazabol engem nemzavar de aze kosz
nemkel célozgatni tökös
Szép.
A majré csikodon pedig tudok segiteni ,gyere el hozzám a suliba és eltünik a csik!