Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt a hsz-t gondold át mégegyszer.
Mi meg össze melegyítés hatására?
Legfeljebb a virsli, a dugó meg tágul, ezért hőtágulás e jelenség neve:)
Felvettelek.Azt a címet,ami az adatlapodon van!
Bence!

keress meg MSN en!vagy most hívj telefonon!van nekem egy épp most!
azért kell kimérni hogy lássad mennyi az eltérés a felső és az alsó holtpont között...
nemtudom mennyi a határ de belegondolsz hogy 5századra illeszted a dugót szal melegítésnél összemegy 2századot akkor 7századon van...namost ha mondjuk 5század van az alsó meg a felső között akkor eltudod képzelni hogy 7 és 12 között mennyi van...és ez mondjuk 200km alatt megnő 8 és 15re...mondtam egy számot...
ha új van akkor 0-0 a holtpontok közötti eltérés éa 200km alatt van mondjuk 1 vagy 2....
szal érted....
Valaki nem tud eladó gyújtáselektronikát?
nem nállam van de ha felhívom a szerelőt kiméri nekem csak mondd el miért kéne és mennyit kéne mérni hogy jó legyen és mennyi a rossz
a hengerem nicasilos ha arra gondoltál h. nem volt az... öhm nemtudom a 125 elég komoly anyagi háttért igényel ... elég mély víz úgylátom
akkor mérd ki mindenképp!
bár sztem úgyis tojás lesz és ha nemakarsz 35öt kibaszni az ablakon akkor nicasiloztasd meg a hengered vagy vegyél egy újat...
nem zsír új...ez volt benne így: b
de új a hengered ?
mondjuk nemárt azis kimérni....
(benne)
a henger kapásból b volt gyári dugót találtunk...
de mostmár elmegyek vele... nem érdekel...
mekkora az eggyürús dugód?szal mi a mérete ?
lehet átvenném...
Aszalós Ádámék szoktak kiküldeni nicasiloztatni hengert de ők angliába...
asszem volt már hogy szlovákokhoz küldték de az nem oylan minőség volt mint az angol...
ők asszem 60alatt picivel talán annyiba szokott menni ha öösszeáll pár henger...
de errőlnálluk kéne érdeklődni...
most vertünk felújításra 60 at... és most ez hát bazdmeg aprilia...
szlovákokhoz szoktak krosszosok vinni,40ér
nem én basztam el,előző tulaj vett bele ilyet,mert azt hitte a legdrágább a legjobb,no comment...
és nem is illesztette,hanem csak puff bele az alapméretes
nekem hüvelyezve van,ha szembe jön egy nicasilos henger majd leszólítom
basszus...ha összeadom lassan vehettem volna 1 fél éveset
Trakee tud azthiszem, Angliába viszik ki is 25zer FT!
és utánna nicosinostatni? mert nemtudom hogy van erre nektek annyi lóvétok:S mondjuk én basztam el
medál lesz,mint a kozsónak a trabant felni
megyek vele még egy max 1000et vagy 500at azt csere,csak nem tudom mennyit bír még a persely
nem a dugóra gondoltam:D hanem a hengerre... vagy mennyi 1 65es blokk ami belemegy?:D
kopott dugó az tökéletes kulcstartónak...