Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Messze nincs azona szinten , hiányzik belőle egy power, pénz kérdése mikorlezs benne ilyen eccerű.10emberből 8 tuti rst választana cbr helyett az tuti
ügyes úgy addig nem szidnám a cibekét amig a te RSed is azon a szinten van bár nekem még RSem sincs szal befoghatom a pofám
Nagyon helyes.Inkább még nsr mint cbr 125 R! érted R mint racing hát hallod azzal nmtudom holehet racingolni mert amire eléri a 30at már jönis a beláthatatlan kanyar ahol záróvonalon megelőzi az öregothonba siető mamika.A képről meg annyit hogy elég durván megfektette nemtudom hogya picsbe tudja visszahozni
azért annyira nem rossz az se. Bár nekem kikötés volt, hogy olyat soha
Homár aza csávó aki iet mond. Mondjuk a cbr se fog ngyonszétesni a félórás gyorulásával 0-100ra de ha nekemlenne egy olyna motorom én magam verném szét hogy biciglivel legyorsulnak
Ó mert az Rs olyan is ami fogja azt szétesik. Ez az örök harag ugyis megmarad...
ezt most nagyon ne
huh most láttam videok között cbr 125ről csinált atag videot, egyik cbr 125fan írhatta

"Én csak annyit tennék a témához hogy mentem rs 125-el és nemtom de nekem nem jött be a gép. Jóó húz mindt az állat csak én egy 1999-essel mentem és jött szétesni:Dnah minegy én nem akarok belekeveredni a témába tudom hogy lesz olyan aki visszaszól hogy mit képzelek hogy leírtam a véleményem és hogy rosszat mondok a 2T-ről...."

hujaj biztos jobblehet aza cbr:D
Power beszerelve, működik is, fasza is erre esik az eső
Na igen, ilyesmi gyakran előfordul... sok a paraszt... nem jó a kiszolálás? hát jó... majd elköltöm máshol a pénzemet...
nem inkább válogatásra? azé.. még engem sem hívnak csak úgy mengyá forgatni..
A kapitalizmus velejárója az s, hogy ha egy kereskedő tufa, akkor át kell menni másikhoz. Ide kivánkozik egy majd 10 éves sztori, íme.
Egy autóreszelő haverom meló után elszaldt, hogy megalkudjon a csajának egy totoja yarisra. A szalonban le sem köpték, nyeglén félvállról kezelték, mert koszos melósruhában volt.(mint mondtam gyorsanelszaladt a műhelyből) Nos annyira nem tetszett neki a szalon munkatársainak a hozzáállása, hogy szépen sarkonfordult kiment, és átment megvenni a yarist az 5 km mel odébbb lévő szalonba.
Pár nap múlva, amikor az autót átvehette, szépen odahajtott az első szalon elé, ahol parasztok voltak vele, kihivatta a górét, és megkérdezte mit lát a szalon előtt. Mire a góré mondja,hogy egy szinrefujt tükrü és lökhárítóju yarist. Erre Ernő haverom, hogy na látja, ezt maguknál is megvehettem volna, de nem itt vettem, hanem a konkurenciánál, mivel nem tetszett a munkatársai modora. Szalontulaj meg nézett mint a sülthal.
Jójó, eelnézést:)
El kell h keserítselek, Suzuki. De ha mielőtt megszólaltál volna és belenézel az adatlapomba akkor látod h egy Suzuki figyel akkor valószinű nem Kawa szalonról beszélgetük.
Kicsit körültekintőbb is lehetnél mielőtt írsz és nem írnál hülyeségeket
Esztergomban milyen szerviz van?:)
Mert láttam egy magazinban egy csajt és meg mertem volna rá esküdni h ő az


Gecc Tyt a buta papucsos gyúrós
nem:) multkor hívták mondjuk reklámba de lusta volt elmenni
mert?
vvvvvvvvvvváááááááááááháháháhháháháháháháháhá

Besz@rok


"buta gyúrós"
Ja, Bence a barátnőd nem modellkedik véletlenül?
vagy lehet h Tyt-et buta gyúrosnak nézték mert a natixhoz is papucsban klaffogott be mint az rs videóján

Én visszatérő vásárló vagyok ezt tudják ők is ajánlásomra ment pár ismerősöm is ezért sztem fontos a jó kiszolgálás. Ott állhatok a motor mellett mikor cseréli az olajat (hallotam van ahol be sem engednek)
kereskedőjének
Zoli te is tudod h ez Magyarország itt minden másképp van
Én tudom milyen egy kereskedő mivel ebben nőttem fel. Nyugodt lehetsz Mo- összes kersekedőjének 70-80 %-a kihasználja ha nem értesz hozzá. Mer valamiből meg kell élni! Kemény ez a kapitalizmus gyerekek Hülye lett volna nem aztmondani a Natix Tytynek h ne nálam vedd a kipuffot mert itt 20-ezerrel drágább. így ő nyer t egy csomót a kipuffon és elhitette tyttel h ugrik a gari.
ja. ha csak egy 50Ft-os bizbaszt is veszek, akkor is. ki tudja legközelebb nem egy új motort veszek-e.. nekem sokat számít hogy bánnak velem. sajna manapság még az is nagy dolog és jólesik, hogy pl ma küldtek boltból sms-t hogy megjött amit rendeltem, nem nekem kell utána telefonálgatnom.