Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neeeem Nem ott cserélték!
Ami elöl van a lámpa felett meg a tankon van 2 azokat.
Jah én, mint szakértő nem tudok rosszat mondani róluk
Íme a szakértő!
Melyik matricat? Rajta van a gepemen? Amugy te ott csereltetted a dugot?
Akárki akármit mond, a NATIX az egy korrekt hely. Igaz, hogy csak matricát vettem de semmi gond nem volt vele...
Felreertetek! Nemcsak tyt re alapozok! Es nem ugrottam neki meg ha nektek ugy tUnik is csak vItatkozom
Én nem tudom mert a motorom vétele óa nem sokszor voltam ott de nem is kezdtem szidni őket!
Kik vannak ott?
De nem alapozhatsz egy ember véleményére! Én nem mondom h TYt-nek nincs igaza mert tuti h van benne igazság mert haver 0km-es rs vett onnan (+ az enyém is onnan való) és voltak gondok a szervízzel, de azért nem kell neki ugrani a másik torkának mert ő nem ad igazat Tyt-nek!
Mi az a natix? Tan kecskemet?
Amugy meg mindig mondhatna a natix h okd tyt az ebben az evben bekovetkezo 3 akadasod gariba orvosoljuk. Nem voltam soha viszont jartam mar igy es adok tyt velemenyere
Ez a kérdés már bennem is megfogalmazódott! Tudod te(Joci) egyáltalán h hol van és h kik vannak ott?
Joci te egyébként már voltál a natixnál?:D
Szerintem a hugit mellözük a továbbiakban ,barátom sok van!
Zoli hol szerelgetsz es miket?
Ertem. Es a hugod mennyi idos h edesanyad neveben irogat? Amugy azt hallottad mar h embert baratjarol? Es nem kotekedni akarok!
Én azt csinálom, hogy átadom valaki másnak, ha látom, hogy velem nem elégedett a kuncsaft, akkor is ha hülyeséget beszél, mert az első a kuncsaft, és a kuncsaftnak mindíg igaza van, akkor is ha nem.
Ebböl meg lehetett volna érteni azért mert a Tomi a barátom és az ember kiáll a barátai mellett !
Ennyi Aszi? Meg mindig nemtudjuk miert veded oket.
Ja bocsi Adee nem láttam h előttem beírtad !Te is nézted? És a dragon ball?Megvolt az összes része 3 DVD-n csak egy srác benyelte !
Ez volt régeb a pokemonban
Hát megirtam hogy a chip tuning faszság . Azon csodálkoztam amit írtál mert rengeteg arrowot tettem már fel és 1 sem akadt meg ! Neked azt kellet volna tenned hogy oda mész a Tomihoz és elmondod neki a sérelmeidet ,mindenki hibázhat de ennek az a módja hogy megpróbálják orvosolni .Mi így tettünk volna
Már nem azért de ez a Pokemon-ból van
egyébként meg nem volt szándékomban hogy bárki ítéletet hozzon, és ezt nem is kértem! Elmondtam a negatív tapasztalataim, hátha másnak még jól jön, és várok még MINDIG PÁR VÁLASZT ASZITÓL!

...terelés helyett :)) Köszike!
"Úgyhogy Tyt veled egyetlen gond volt a natixnál h kúrvára nem vettek komolyan nem tartottak partnernek biztos nem voltál határozott vagy mittudomén de ez a lényeg"

Joe én tényleg kurvára bírlak, de miért ugatsz bele olyanba amikor nem is voltál ott? Olyan jó, hogy te így látatlanba tudod hogy határozatlan voltam és ezért nem vettek komolyan, meg ezt még el is fogadom valamilyen szinten. Bár én sem arról vagyok híres hogy határozatlan lennék, és átbaszható. De fateromra nem mondhatod, én tudom hogy szokott beszélni, ottvoltam, Te meg nem. Máskor kérlek ne írj butaságokat. Nézd Joe, te nem ismered őket, soha még csak nem is voltál a boltban, és közel sem ért téged ott annyi attrocitás téged mint engem. De kívánom neked (csupa jóindulatból :))) ) hogy menj el, és veled is bunkózzanak meg basszák át a fejed, aztán meg lefaszozlak mert egy határozatlan pöcs vagy :)
Értem én hogy kereskedő klánból származól meg minden, de nyugodj meg engem sem ejtettek annyira a fejemre. Szóval máskor picit óvatosabban! köszikeeeeeee és peace
"Sztem Tyt te vagy a fasz mert ugatni tudsz a Natixra de akkor kérdezem h miért mész vissza oda? Van egy pár Aprilia kereskedés ahol ugyanúgy megcsinálják a motorod sőt bárhol Európában elviheted nem fog ugrani a szaros garanciád."

Komám te vagy a fasz, ha azthiszed hogy én még visszajárok oda
8000es szerviz + arrow felrakása óta nem voltam és nem is leszek! Itthon szervizelem a motort mostmár!