Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Blazr
ezt nemismered véletlenül?
milyenek a Nyíregyi autók? (ez lehet h hülye kérdés)
http://www.hasznaltauto.hu/182...
Jaaaa. Azt hittem van újabb is. Mindegy :) Szal azzal mentem ami a képen van, amit linkeltem.

rinaldo!

egy olasz fórumban találtam a képeket
Ez a szögletes, ez az újabb.
Én erre gondolok:
látom új, hol láttad?
2008-as Aprilia RS125 festések egyikével ellátot olasz motorkerékpár
ez meg mi ez?
Nekem nem adtak az ecdlért semmit anno. Pedig elvileg 2 is van
Ez volt a drága.

(Több képet már nem linkelek, nem árasztom el a topikot )
Tyt!Az ecdl hány plusz pontot jelentett? vagy most mennyit jelent, nem tudod?
én motoroztam multkor 2005ös 650es csupasz sv-vel, isteni:) 180nál tiltott le 4.be:P jó kis gép, kényelmes is, könnyű vele kerekezni is
Még a kerek nem? az szerintem jól néz ki
Indulhat a nyálcsorgatás
ez sem új volt
Amúgy én régivel mentem párszor... az új svt még nem próbáltam...
az új nekem se tetszik de a régi az szerintem szép
akk sorry:)
1000 túl nagy lenne 125 után. de nyáron majd azt is kipróbálhatom, ha minden igaz.
amúgy meg nem akarnék olasz motort venni. ez után csak japán jöhet szóba, vagy még esetleg a triumph daytona. rsv amúgy is kibaszott drága és nem azt nyújtja amit 3.5millától vár az ember.

amúgy meg sv külsőre nem jön be annyira mint az rs. rs sokkal szebb, de a suzukinak valami isten hangja van és azért fürgének is fürge... meghát jogsi. csak jövőre tudom csinálni az "A"-t, úgyhogy 2évet még tuti meglesz a kis rs. persze ha nem töröm rommá, vagy nem hal meg :/
Ja csak az RSV az ~140ló, az sv650 meg 72ló.
1000es aprilia? az is v2es... vegyél
Műszaki egy ideig még úgye lesz, ha meg lesz, akkor visszarakom. direkt úgy lett megoldva, hogy vissza lehessen rakni
ja, amúgy RS koszosan pihen a garázsban. Ebben a szar időben még lemosni sincs kedvem, nemhogy menni vele.

VISZONT!
Egy ismerős áthozott egy SV650S-t tegnap, aztán ma, hogy nagyjából száraz volt az út és eső sem esett, kipróbélhattam.
Hát valami isten volt
Mondjuk még nem igazán mentem hosszab távot ennél nagyob/erősebb motorral, ezért nem tudom sok félével összehasonlítani, de kibaszottul tetszett. nagyon jó volt
iszonyat állat hangja volt, jól ment, nyomatékos, kényelmes még nekem is, és blablabla , alig akartam leszállni róla

kéne egy olyan blokk az rs-be mint amilyen a suzukiban van :P
műszaki vizsgán nem szólnak be,h nincs prizma? vagy az nem kötelező?