Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

semmi gond, csináljunk észak írországot ide.
Jaja Csak utana gyurcsany neznenek rank
Hi ! tudja valaki hogy kb mennyiból lehet egy forgalomból kivont 125ös motort ujra forgalomba helyezni ? akinek van rolainfója az leírhatná ...
molotov-urat kéne ilyenkor hívni segíteni.
Epp most meseltem 1 baratomnak h nekem miket loptak ki autobol es beirtam 1 forumra ra fel evre meg az ugyvedjuk felkeresett
ilyet Joci is tudna mesélni...
nagybratyómnak a pözsóbó" a fiatban kilopták a jó állapotú belső alkatrészeit..
jó mondjuk a chip tuning az más mert ugya az új RS-hez van a verseny kitt 90E ért ami egy karbit meg egy elektronikát jelent!De mondjuk az nem chip tuning!
Kedves aszi! Ez egy forum! Itt mindenki azt ir amit akar megha neked rizsanak is tunik. De gondolj bele hany embert megmentettunk itt az atbaszastol. Amugy meg toltsd ki az adatlapod. Jah meg rs be chiptuning mi? By natix
"Attól hogy te jóban vagy velük, a többi kuncsafttal még nem feltétlen normálisak"

meg hát te nem is egy átlagos kuncsaft vagy nekik, ha jól tudom :)

voltam ott egy párszor, motort nézni, motort VENNI, szervizeltetni. Szerintem hiba volt. A sérelmeim egy részét az aprilia tuono topicban megtalálod, de ez csak egy pár morzsa. Sok dolog miatt haragszom rájuk, de aki olvasta az idők során a faszságaimat az úgy is tudja.
"Srácoklegfoképp tyt kicsit sok a fika a kecskeméti apriliásról , nem biztos hogy mindenkinek ez a véleménye róla szoval 1 picit vegyünk vissza!"

Nem Barátom ez nem így megy. Ha valahol tirpákok, és a hozzáértésük is megkérdőjelezhető, akkor az nem OK. Attól hogy te jóban vagy velük, a többi kuncsafttal még nem feltétlen normálisak. Nem hiszem hogy csak én nem kedvelem őket, már itt a fórumon is elég sok negatív tapasztalattal találkoztam velük kapcsolatban. Kitaláció? Nem mondanék róluk csúnyákat, ha nem lenne okom rá! Érdekes a vásárhelyi motorosboltot mindenki dícséri. A natixot meg javarészt elég sokan szidják. Ez van! Gondolkodjanak előre, hogy miféle demarketinggal jár az ha olyanok amilyenek! üdv
Lehet nem ok nélkül!
Komolyan van?Fasza lenne!A hosszú kellene!Beszéljünk msn-en!yzfregy@hotmail.com De majd csak 8körül leszek fenn!Vagy hívj a 06703423248as számon!Köszi!Sürgős lenne!
Srácoklegfoképp tyt kicsit sok a fika a kecskeméti apriliásról , nem biztos hogy mindenkinek ez a véleménye róla szoval 1 picit vegyünk vissza!
Hali a rövid vagy a hosszu kell met van!
hey sracok talaltam egy kurva jo RS-t itt nemetbe! Lehet megveszem ha minden klappol rajta! Meg megkell neznem elöben! 2006-os fekete 10.000 km-el 3500 euroert van meghirdetve es karcmentes!
mitogeri!
a lendkerék mellet vannak az önindítóhoz még cuccok
Sziasztok!Vettem a mocimhoz egy arrow challange sport rendszert, de sajnos a gyári toldat nem fér bele!Arra toldatra gondolok amit rá kell csavarni a blokkra és két rugóval magához húzza a rendszer végét!Esetleg tudna nekem valaki segíteni honnan kaphatok ilyet?A cső átmérője 42 mm!Ha esetleg van valakinek, megvenném!Köszi
Ha van itt győri az kérem h segítsen ! nagyon köxönöm
én tegnap késő délután láttam egy Rs-t a Pólusnál
vki ?
Lattam ma 2 orakor a mazsateren egy 125 os rst chasterfield matricaval esetleg innen vki?
Felkerült a motoromra az arrow rendszer:) Ma volt az első próbakör nagyon állat! Beállítás szempontjából esetleg valami jótanács?
rotax 123 henger dugó,blokkalja ha kell valakinek szóljon!
nicasilos,ujabb fajta ,segéd kipuffcsatornás a henger.
van lendkerék,alaplap,minden beépítési garanciával természetesen.
Az 1 gyáűrűs dugó jobban melegszik, illet ve kissé roszabba hővezetése,mint az 2gyűrűsé, mivel a dugó tőterhelésének a 70 %-át a gyűrű viszi át a hengerfalra, az alacsony fordulati kompressziótartása is kissé roszabb, viszont a mechanikus ellenállása,ás az ez által kifejtett hőtermelés, és surlódás jóval kisebb.
Magyarul olyan moccba ami csak 6-8000 fölött megy(versenymotor) teljesen értelmetlen a 2 gyűrű,mert ekkora fodulaton már nincs kompresszióvesztés, itt már az 1 gyűrű előnyei dominálnak.
"dolgod"