Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok akkor feszitek rajta gondolom lefele tekerjem az anyat h a rugo kisebb legyen. Koszi a segitseget amugy mi lehet a realis ar amiert el lehetne adni?
így himbilimbin könnyebben ledobhat:)
Ok ok. Kb mikor varhato szted? Atta attol felek h kemenyebbre allitom hogy 1x ledob. Vagy hulyeseg?
OK ha lesz majd írj, meg egy árat. Köszi.
Dna te most miert kertel tolem bocsanatot? Tudnom kellett volna h ekkora jatekos? Ha ekkora spieler akkor meg miert vedi a kontarokat?
nem jött még
feszíts rajta, akkor nem fog beleérni:)
"Aszi tenyleg bepuncsolsz nekik? Mit kapsz erte? Szerelik ingyen a geped? De oszinten!"

Jocirs... Aszinak nem kell szerelni mert ő az egyik legjobb szerelő az országban... bocs
Szia zsolti nemjott meg telo? Csak mert mar annyira szar h a sarvedo beleer az ules alatti idomba nem surgetni akarlak amugy
Aszi tenyleg bepuncsolsz nekik? Mit kapsz erte? Szerelik ingyen a geped? De oszinten!
csáó jah tudok szerezni újat de majd csak jövőhétre lesz.
mit vársz, védi őket mert puszipajtások.
meg milyen rendesek, előre szóltak hogy 06 os RS ,meg fog szorulni! (6000km körül tudatták velem). Mosolyogva! "Semmi baj, nincs semmi gáz, meg fog szorulni. Az eddigiek nem voltak ennyire szorulósak csak ez. Garancia? az erre nem vonatkoziK!"
Az 1 chip h elvagsz 1 vezeteket? Te is tudod h nem! Ebbol is latszik h atbasszak az embereket! Es ezt belathatnad te is!
és itt nem az a kérdés hogy milyen kurvaegyszerű kinyitni, hanem az állandó fenyegetőzésük, hogy ugrik a gari. a gari ami mint utólag kiderült faszra se jó! Kitörölhetem vele a seggem! natix kft
"gyári rs elektronikát ki lehet nyitni és ettöl jobb lesz a motor ,de leginkább használhatóbb!"

ja és ezért könyörögni kell a natixnéknak hogy egy gyárilag FOJTATLANKÉNT vett motorból ugyan basszák már ki a ganéba ezt a tetves elektronikát? aztán meg fizessem le a szerelőt hogy megcsinálja? mert ez volt a szitu.... hónapokig csak elhajtottak a picsába, hogy ezt az elektronikát nem lehet kicserélni, mert ugrik a garancia! igaz hogy használhatatlan volt miatta a motor, de kurvára mindegy! de van megoldás! Csak le kell fizetni a szerelőt! rohadt férgek.
Na és hogy lehet kinyitnií?8-as vulláskulcs?
Zsolti (BagiZsolt) írtad nemrégiben hogy van Regina 520as láncod eladó lehet hogy engem érdekelne ha még aktuális.
Figyu így ebben a formában ez faszság hogy chip tuning de a gyári rs elektronikát ki lehet nyitni és ettöl jobb lesz a motor ,de leginkább használhatóbb!
aszi
te nagy spieler vagy
itt 1 link légyszi mond el, hogy mit jelent a chiptuning ebben az esetben!
köszönöm elöre is!
http://www.hasznaltmotor.hu/ha...
link
király a hátsó púpod!nekem is oylan kell
írj már át nekem atta msnen
msn!
"átkozott a neved észak írország
a béke angyala nem jut el hozzád"
Aszi!Aszi!Aszi!Aszi!Hívj mindenképp!06703423248