Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A válaszom nem, én maxx Apa függö vagyok nekem ő csinált mindent , én mindent neki köszönhetek!
aham, hát az olvasottak alapján jah ...akkor a natix kilőve
Igen jobban jarsz. Kb 2 oldallal visszabb olvasd el tyt regényet! Es az meg csak a jeghegy csucsa!
sziasztok!
Nekem most kell majd vinni kötelező szervízre. Akkor az olvasottak alapján jobban járok ha nem a natixhoz viszem?
Aszí te milyen fuggo vagy? Natix?
Hát az infóid elég hézagosak ,elöször nézz utána rendesen aztán vádaskodj .
Mellesleg nem kussolok csak nem vagyok fórum függö mint eggyesek!
Hat rajtam biztosan kurvasokan ronhognek itt a faluba. Nekem kb 3 cm a majrecsikom
az a fej elég furán néz ki az oldalidomon de biztossan így fog majd kinézni
gondolom ha alattad is RS lenne akkor még messzebb lenne szal elég pilóta függő,de hogyha valaki azér vesz rst hogy a faluban járkáljon vele gumit füstöljön és jácca az agyát a 2cmes majrécsíkjával azt nem értem
bizony
Nyugodj meg, pályán úgy elpicsázna jópár cbr-es, hogy csak pislognál. De igazad van, gumifüsthöz tényleg sokkal jobb az rs mer az ugye részing és azzal faszán tudsz gumitfüstölni bravó
Mr.Yamaha nem vitatkozni jöttem de azért kérdezd már meg Phonemant hol van az Rs itt kanyarokba..D
de szép
ennyi aszi

ugy néz ki kussolsz most valamiért...
Aszi! Miért hazudsz! Te mondod, hogy nem szereltetsz! A Malossi SP Zip-et Olaszban tuningoltattátok, és a Lojzi volt a felelős karbantartója! Meg a henger reszeléseket bérmunkába átkülditek az Ivánnak. Amúgy Tytnek igaza van! megbaszhatja az anyját a natix! Annyi eszük sincs, hogy tuningcsőhöz karburálni kell! Balfácánok! Ja, és ne reagálj morcosan vissza, mert többet tudok rólatok, mint hinnéd és ha kiborul a bili akkor bezárhatjátok a bazárt!
csaknem lépi túl a mito 1.8árát:D azosztigen 1.8mila 25ös mitoért pfú öcsém:D nemhiszem hogy minden 2ik motor oanlesz de tuti akad majd belőle sztem
Egyértemű, hogy rsv-t választanák(nék) Magas v-kettes óh yeah amugymeg az nsr se rossz jó kis gépek azok is, a cagiva se rossz és szerintem egy motor csak akkor hullik szét ha a gazdája nem figyel oda rá.
remélem milka tehén alatt
Jóis az. nagyonszép mocccantó:)árilag mennyilesz saccra azt tudod?
YZFR125 de ne nevess
Azt nemtudom:P de én nem aztmndtam hogy a tzr után rs-t hanem cbr vagy rs között meiket választanád dehamár így elmondtad na miszeretnél cska nem r1et?
te tudod hogy én mit szeretnék TZR után?
most őszintén neked meikkéne.Sztem egyértelmű azért nem a cbr topicba lógsz