Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vegyél fel msnre mutatok valamit

helyilaza@vipmail.hu
figy a kuplungos is olyan hogy állok vele egyhelybe markolat hoz ér már a kuplung és érted gurulok el vele
kb akár 15el is mehetek

10-15

behuzott kuplungal egyesbe
Meg mondjuk ahogy bansz azzal a motorral neis csodalkozz h szetesik
Verd szet misocot. Sztem a lanc mondjuk nem egyik naprol a masikra nyulik meg
tőle de érted bakker mindne így eccere összejön hát fúú szétrobbanok basszameg szétverek valamit
Hagy tippeljek misoctol vetted a mocit?
Milyen szar már amikor minden "összejön". Higgadj le szívj friss levegőt! Nekem sincs póverem vigasztaljon az de már lesz
azéris meg láncom agyonra kivan ynulva és csörög mint a szar kuplung használhatatlan amit vettem légbeömlőt meg kotyog mint a szar meg szétvan repedve a végén faszaüzlettvolt hátsó ülés meg csak úgy kiszakadt d tényleg cska úőgy hupsz kiszakadt
Miert? Nemjutott dinnyefold?
húúúúúúúúúúúúdeszétbasz az ideg
azt majd megfaragjuk faterral... (pályára)am. motorbérlés olyan van ha van mennyiért,hol? vagy nincs?
ennél olcsóbban nem hiszem h fogsz találni bár mondom nem makulátlan de semmi gond sincs vele.. pályára tökéletes.
tán 34be 1 gyűrűs teflonos
az jó lenne nekem hát azt tudom mondani h. én gyűjtögetek+dolgozgatok h. meglegyen...
mennyibe vettél asso-t ?
nem sérülne... ma beletörik a csavar de hamarabb szakad ki az idom szeintem...
nekem van 45-ért pályaidomom... de 40-ért odaadom, viszont azon még dolgozni kell, csiszolni meg lefújni... az oldalidomokat már lecsiszoltam. meg sérült de meg lett normálisan csinálva....
enyémbe most ment bele az 1 gyűrűs asso werke...az lenne a kérdésem h. ha sikerülne jó áron találni rs re pályaidomot és mondjuk csúsznék vele akkor sérülnének az rs en lévő rögzítési helyek(szal nem tudnám visszarakni az utcai idomot?)
Így van De vigyázz Olika mert Pénteken harap a bácsi
nem venni akarok csak költői kérdés volt ^^
Tyt nekem kellene majd az a gyári dob 10ért:D
Amugy evjarattol is fugg. 5 600 e korul mar"fullosat" lehet kapni klimaval
A 2000 16 v ben szeria a szervo abs 4 el ablak el. Teto el futheto tukor central futott spricni stb
Jocirs neked volt vectra A ? Jól emlékszem, hogy azokban nincs szervó még ? thx a választ