Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rám gondoltál?

Nekem nincs alu.konzol...

A képeken látszik kb, hogy hogy van megcsinálva.
Le lett vágva a prizma, a két szár között egy merevítő, a rendszám feltolva lámpáig, odacsavarozva a műanyaghoz. Indexek ki lettek tolva egy ilyen csodapasztával. praktikerben lehet kapni, két dubus, összekevered, megformázod és egy óra múlva már nagyon nagyon kemény lesz. arra lett az index fúrva
renszámtábla világítás meg egy apró leddel lett megoldva, amii szintén látszik.
Szal nincs semmiféle alu.konzol :)

2 kép:
jó vagy :)
holnap délután felteszem
1csoki
hozd át, beszkenneljük :)
ha addig nem rakja fel valaki, akkor megköszönnénk :))))
Hétvégén megcsinálom nektek ha megfelel, mert itthon nincs scannerem. Vagyis van, csak megadta magát.
mint mondottuk, kecskemét környékén.
az is jó :)
fotózd le:D
Be tudod scannelni?
ha valaki lenne olyan szíves és megvenné a számot, aztán beszkennelné, na hát de örülnénk :)))))))
sajna most olajvásárlás miatt nincs keret superbikera :(
Várjál már még be se indult vagyis most beindult de hol lenne? Én pestre nem meek főleg, hogy én vagyok az egyetlen aktív tag nyíregyen
Superbike Magazinban 2004vs.2008as RS összehasonlító teszt van.
egyébként meg most döbbentem rá hogy március van :DD
Jó lenne lefixálni az RS tali időpontját gyerekek! Április megfelel mindenkinek?
(májusban vizsgaidőszak+érettségi kezdődik)
"Az út mellett akar hálni?
Jawa Mustanggal kell járni!"
Hát igen, a mustan nem a legszebb nem a legjobb, nem a legmasszívabb jármű
Emár egy retek zene... e zene miatt nem indul a motorom...
rugjad le a gyárit, úgyis ocsmány:) csinálj neki egy alukonzolt, mint petyának van
az már mellékes h nem leszek itthon hanem sielek.
én mind a 3ra nyomok igent még akkor is ha nem gondolom mind a 3-ra h igen, de mind a 3 igen a qrva gyurcsány ellen van akit karóbahúznék, ugyh ezért lesz mind a 3 igen...
Nálunk a "szine-jawa" valamint a "jawaszaki" voltak a szokásos tankfeliratok, igaz főleg mustangon, ami ugye igazi torzszülött.
Előszőr azt hittem azt mondod az árokparton is találok ilyen jawat, de végülis igazad lett volna
Hát kérdeztem a dokitól, de csak halgatott fáj meg kattog mint a fene
ejj ez cenk, mi a probléma?
jaaaaaaaaaaaaa dejó hogy eszembejutott...
Tegnap motort mostam és közben feltűnt valami.... Az a csodaszép rendszámtartó +index konzol (gyárija!) elkezdett repedni, félek hamarosan törik. Megoldásnak jó a műa.heggesztő?