Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is ajánlottak egy jó szerelőt, aki gyorsan és ügyesen dolgozok. Megrendült ahitem, mivel már 3 hete "leült és el van vele". Jóformán eddig csak szétszedte a motort és elüldte a hengert javításra és megrendelt egy új dugót. Ennyi. K**** ideges vagyok, mert ma kellet volna kész lennie, de már kevésbé hiszek a csodákban .
"leül és qrva jól elvan vele."
viccet félre téve ez jellemzi a jó szerelőt.
Kösz, de az a baj h az nekem kurva messzire van!
nekem van egy jó szerelőm bár solymáron, mocival 20 perc a moszkvától. ha gondolod megadhatom majd a számát, nagyon jó szerelő, én is hozzá viszem mindig. nem drága és a hobbija is és imádja, leül és qrva jól elvan vele.
nekem is 96os:)
Ja TZR úgyhogy leírhatnád a másik varíációt is!
vagy mégis... tzr-röl van szo...akkor jó amit irtam
Érdekelne a másik is, írd már le légyszi a TZR125 topicban! Köszi
. .......bocsi ezt nem ide akartam STORNO!!!!!!
kipuffogo le-gyujtás rá ekkor csinál 1 ellenörzést magának(ide-oda),amikor már nem csinálja teljesen nyitott állapotban kell állnia.Remélem érthetö voltam..(ha nem bocsi..van+1lehetöség de azt körülményes leirni..)
Bence köszi, megnézem!
Ez jó megoldás lenne, de nekem van tartalék jelző lámpám....a kábel elmegy a tankig, de a tankba nem megy be, mert nem a gyári benzincsap van benne....
Hali! Nem túl régen lett dugó, hajtókar, fötengelycsapágy cserélve a mocimban, már 800km-ert járattam, de powernél elkezd rángatni meg nem is megy úgy mint azelőtt! Valszeg a powert raktuk össze szarul! De hogyan lehet a powert beállítani hogy ne szarakodjon??? Vagy mit csináljak vele? Segítségeteket megköszönném!!!
a mobil: 06 70 257 34 95
mennem kell. Adnek inkabb egy mobil szamot. dobj léci egy sms-t, és felhivlak. Koszi: J.
Adj egy msn-t és tudok neked tuti szerelőt
Sziasztok!
Most vettem egy 96-os Aprilia RS-et, és úgy tűnik kellene neki egy alapos atvizsgalas. Varhatóan lesz hatsó gumi csere, a kuplunggal is van valami, az önindító sem indít, egyszóval sok minden. Ki dolgozik jól, elfogadható áron? Tudnatok ajanlami valami budapesti szerelőműhelyet? (Keveset szeretnék vele menni, mert a hatsó gumi miatt szarazon is életveszélyesen csúszik.)
Kösz a segítséget: János
164-est vagy 180-as malossi-t.
De a MITO-kra ugye nem 154est lehet kapni hanem 170est!!!! vagy nem????
Nahh!Válaszolt az ember aki az AF1-ét hírdette ami 200KM/h-val megy szerinte
"Szia ha valóban érdekel az aprila Hatvan-ban meg lehet nézni, egyeztetünk időt és helyet,
A sebességről anyit hogy a 21-es en kipróbálhatod saját felelőségedre!!!! Kérlek, írd már, meg melyik oldalon láttad a hirdetést, hogy tudjam melyiken érdemes hirdetni."
boccs rossz a link

EZ A JÓ
aprilia

Kicsit drága de általában 2 héten belül megkapod ami kell.
Csak 154-es létezik Polinibe....de bőven elég az is...

http://uk.catalogo.polini.it/en/pagina_710.8.html


bár nincs kiírva de a 60-as dugóból ki lehet számolni.
ááá 200as nincs az már durva lenne...van 16x-as is asszem de 170esröl se hallottam még,de aztán lehet..
benzincsapot nem kell az RSet venned veszel ra egy altalanos benzincsapot es jo lesz neked legalabb lesz tartalek allas sokkal jobb atkapcsolni mint tolni a kutig
Emberek, nem kapok vmi ajándékot? Én írtam a 3000. hozzászólást!!!!!!!!!!