Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért az rxet fel lehet kapkodni szentem rst is föl lehet RÖVID áttétellel és akkor csak 120at megy...de nem éri meg 1 jó motort elbaszni,ez nem kerekezésre való,akkor vegyél endurot vagy krosszt.
kerekezni 125os 2T vel? te vagy nagyon hulye vagy, vagy meg annal is hulyebb
Csátok.rs-t akarok venni majd és arralennék kíváncsi ami nekem nagypon fontos hogy lehet-e vele kerekezni.kb menyinél lehet felkapni kerékre hogy lehessen kerekezni utánna?10-20?segítsetek lécci.köszi
Áhh csak olyan rs-t tok amibe ezeken kivül még van pluszba, Elektromos ablak elöl-hátúl, 8 hangszóró, osztott Digit Clima, , metálfény, board computer, ESP,ABS, 7 sebességes DSG váltó...
Hello!Aprillia Rs Extrema 125-höz keresek feszültsegszabályzót olcsón.ha tudtok irjatok e-mailt!!!
dj.stefano@freemail.hu
Jahh és KARCMENTES!!!
GPS,krómfelnik,DVD navigáció,PSP,állandó 4kerék hajtás -szerintem még ezeket is odaakarta írni
Vannak kikötései a kölöknek
Aprilia RS 125
7 SEBESSÉGES legyen!!!
JAmal mi az msn cimed?
Helló!
LMB motoros találkozó 2006.07.22.-én a XIX.kerben .
Gyertek sokan!
LMB.Gportal
itt az msn cimem akit érdekel a folia: akosgadorosi@hotmail.com
Rich, küldtem 1 mailt!
TZRrr!!!!
MI legyen az első gumival???? Lécci hívj vagy küldj egy smst, mert vasárnapig nem leszek netközelben!
Kössz, Rich
Joe-Z!!!

Engem érdekelne,tudsz adni msn cimet?thx
Srácok nem tud valaki vmi polinis oldalt ahol levan írva hogy a polini kit-ekhez mi való?? Nekem volt benne gyári ngk br10eg-s gyergya de az beszart, visszaraktam azt amivel vettem egy marelli gyerrtyát és azóta azt nyúzom semmi baja... az ngk 1000 km után szart be.. lehet nem szereti a polinit
Ez tök jó!már lattam ilyen carbon fóliát de az 50cm*50cm es volt és 6000ft/darab ez tök jó.
Na srácok van uj cuccom!!!!!

Most kezdem a terítést Magyarországon.
Egy német öntapadós cuccokat gyártó cég legújabb terméke DCfix DECO CARBON néven fut. Ez egy öntapadós fólia nagyon könnyen felrakható motor-autó díszitésre kurva jol néz ki de bármit "karbonba húzhattok" vele. 45cm széles és 1.5m hosszu egy tekercs kiváló minőségú termék 3 szinben! Classic anthracite, Tuning red, Steel blue.
Ár:3000 ft/tekercs

Postai utánvétellel küldöm
Ha örökké az előírások szerint cselekednénk, akkor mi izgalmas lenne az életben????
Biztos azért bírt 16ezret mert 7000 tovább soha nem pörgetted

Csak ugy szolok, h 2006 előttieken gyári előírás a 10ezrenkénti dugócsere és 20ezernél a dugó+ főtengely+ hajtókar. Nekem még soha nem volt Apriliám mégis jobban tudom mint te?


Ja és azért ajánlatos nem huzni a dugócserét mert egyszer mondjuk 160-nál szétrepül a dugó az simán emberéletbe kerülhet. ugyhogy sztem jobb kicserélni
nem de névről az 5vösösöt igen:)
e5vösből Décsi Andrist ismered? IBS-ből a Kunfalvy Marcit?
kb mint egy lány

semmi baj:) há apriliások vagyunk
nah jól van akkor bocs. én is tudom költeni ám
nanana ezt úgy hívják h teljesen máshol áll az agyam és most mind1, meg amugy is szerelőnél van nem azért vágom ki 10 után mert jajj de költhetnékem van hanem azért mert jobb szeretem ha minden pöpec. egyébként superbikeban is 10et írnak, meg én 10ről tudok. én akkor vagyok nyugodt ha ott kicserélhetem. ennyi. én is el tudom költeni a pénzem másra mint egy dugóra, amit nem is látok