Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyt!
Mi a legcélszerűbb bejáratás?
Szerelő mondta, hogy első 300km-et 4000 fordulat alatt. De néha húzzam neki egy picit, hogy el ne lustuljon. Aztán 300-1000km-ig mehetek vele rendesen, de azért visszafogotabban.
(Ne új motor, csak új hüvely és dugó).
Köszi.
Akossrac!

2 alap kérdés:
bejárattad rendesen?
30lovas verzió?
Próbáld meg más viszonyok közt, picit talán hűvösebbe, sima úton, és feküdj be amennyire bírsz!

mondjuk érdekes mert én vagyok vagy 100kiló ruhával de befekvés nélkül is megy 140fölé lazán...
Hali!
Meg tudja mondani nekem valaki, hogy a rotax 123-as és 122-es blokk power szelepe ugyanolyan vagy különbözik valamiben?
Teganap láttam testközelből egy új RS-t.
De a Mitomat is megcsodálták .
nem tetszik a festése.ami tytnek van az szebb.szerintem
06 RS 125 eladó ehez mit szóltok?
én is tok solymári aprilia szervízt. ha kell adok tel számot.
Kiaz Bence én Solymáron azért ismerős vagyok (itt van tölem 12km-re ) de nem vágom ki csinál RS-t??!! Ki az elárulhatnád..
láttam ám...de addigra lehet nem lesz meg a 125ös RX szóval te már azt nem fogod látni...remélem azért elviszik....
Szerdán megnézheted a motort! Képeket látsz róla a Műmájer topikban
nah rx-el kapcsolataban én vok az embered....hát nem elég csak rátenni a kiput,hozzá kell állítani a karbit(szerelő)(talán membrán is kell másik) a teló pedig 1ik a lengéscsillapító másik a rugózás. 1ikben van rugó másikban nincs. ha kell tudok segíteni szimmering cserében is
Hi all!!!

Tudnátok segiteni?2kérdésbe szeretném kikérni a véleményetek:

1-Tesomnak van egy rx50ese és vett rá sportkipuffot,a gyárival 75öt ment,ezzel megy 95-öt viszont 6-7ezer körül mindig ledadog és csak felette huz,alul huz,ott kimarad és utána már fasza,csak igy nem lehet használni terepen mer ugye nicns ereje:S

Ez mitöl lehet szerintetek?

2-1ik haverom azt mondja hogy az apriliák elsö telojában 1ik huz a másik meg tol,ez igaz?mer hogy egyikbe rugo van a másikba meg gáz vagy nemtom vmi hülyeséget pofázik de ez kamu nem?

Thx
Kaptam 1 defektet
Van valakinek olcsóé gumija hátra?
akkor meg kaktuszt kellett volna csavaroznod az üléshez
Leszedtem!
Az ülés, és két kisebb oldalsó idom (szürke), azok itthon vannak.
A többit is leszadtem volna, hogy ne karcolgassa, de nem tudtam, mert szar régi begyepesedett csavarok.
látod az ülést le kellett volna szerelned és akkor nem ült volna rajta 19napot mert úgy kényelmetlen
Mégse kel!
KIRÁYL!! Délutánra meglesz a motor. 19 napot ült rajta!
És csak dugó+hüvely.
Ha sehogy sem vergődsz zöldágra a szerelőddel akkor megadhatom az enyém számát
Nem véletlenül új cbr-ed van?
nem azon rohogok sejtettem h elirtad..

"mi a franc baja lehet" ez h csak 130at megy tenyleg kibaszott duhito lehet.. inkabb orulj neki kesobb torod ossze
mi a faszt röhögsz 134 nem 1340
Hi tyt meg tudnád mondani mi a franc baja lehet az új rs-nek nem megy rendesen 1340 a vége . nem tom mi segíthetne