Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Spirálnak nincs köze a motorhoz, hogy indul-e vagy sem. Vedd ki a gyertyát, inditozz picit, hagyd, hogy kiszáradjon. Gyertyát égesd ki. Utána visszarakt, aztán indíts. Aztán ha ígyse jó, akkor írj. :)
Rocky én gödöllőre megyek holnap ha minden igaz
Üdvözlet az Uraknak!

Nagy a bajom megent... Szép idô volt, gennyesre gurulgattam magam délelôtt addíg amíg meg nem makkant a fordszámmérô spirál. Mondom mindegy úgy is be kell mennem dolgozgatni 1 kicsit. Kipakoltam a szétszakadt spirált, mentem még 1 kört idom nélkül hogy a spirál bekötésénél nem e folyik a dzsuva. Nem fojt. Motor lerak vadul dolgozik, most este indít. BASZIK indulni... Betolás, akkor se röffen. Szikra van, benya karbiig van. Akkor mialószar van?!
HEEEELLLLPPP!
Jó kérdés, nem láttam, egyféleképp tudtam berakni, ma már nem idnítom be mert apám alszik, holnap meglátom. Lehetséges, hogy nem megy a helyére?
Sztem is a suber lesz vagy a rugoval vmi..
a súber bement a helyére?
Csak vigyazzatok magatokra mert ma meghalt 1 motoros arrafele. Elutott 1 szarvast! Tehat csak ovatosan!
én holnapra tervezek egy kis lájtos kanyargást egy 600RR-es barátommal itt a környéken (Visegrád, Dobogókő stb.) szóval ha valaki arra jár holnap, akkor lehet hogy lát majd egy félig törött, hangos ,kék CBR-t és egy nagyon halk, karcmentes fekete 07-es RR-t
Nem sajnos nem az.
Lehet hogy felakadt a gázbovden valahol.
Na hy! SSzétszedtem a karbit, kib@szott nagyon szopatott, kifujtam kómpresszorral, összeraktam, visszaraktam, azt beinditom és mivan? Alig indult be aztán pedig egyből max. fordulaton pörgött ááááááááááááááááááááá. Mit rontottam le?
kollektiva ma van... én is akartam menni de nem j9tt velem senki haverok közül:(
tegnap volt kollektíva, ma mi lesz?
En lattam az uj Mitot tegnap elöbe! Az aprilianal nem szebb, de elöben nem is olyan veszes mint a kepeken, tehat elfogadnam, sztem jo kis motor, csak en nem ertem hogy mi lett az araval? Hogy lett ez ilyen draga? Aranybol van a dugattyu?
Pont erre gondoltam mert ugye akkor rendszám meg ilyen felesleges csacskaságokat el lhet felejteni csak "kőkemény" pályázás lehet 2 millió forintért!
nagyon vicces ez a Cagiva Mito 525 SP
2 milla és nem is nagyon csináltak vele semmit a utcai motorhoz képest inkább csak elvettek belőle
Nem tudom, képeken kipuff alapján 2t, meg 40Let írnak rá, szóval akkor 125ösnek kéne lennie , ez valami kis költségvetésű előre tuningol 125ös versenygép, pedig előszőr tényleg azt hittem valami egyhengeres 525ös 4t...
Azért 525 mert 525ös...
Hát nem tudom de szerintem a 2 kezemen meglehet majd számolni....de mondjuk ha a nevéhez hűen 525ös lenne akkor talán vennék páran de igy h 125ös motor és több mint 2 millió!Annyiért már motort veszek!
Úristen!

Ki a gyíkom veszi meg annyiért?
Srácok!Ehez mit szóltok?
MITO 525 SP 2.330.000 Ft!

http://gyorautoplaza.hu/conten...
Trafóba akar ma vki menni ?