Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyt és merre mész ?
és? úgyse kapnak el tedd rá rs rendszámát
ja csak neki van rendszáma iS:)
ez olyan hogy máskor floorballban eltört a kezem és egyből az ment erre, hogy súlyos motor balesetem volt xD
Csabi is megy valamerre az r6tal,gurulj vele...
Én is emléxem h mondtak ilyet de nem hiszek el mindent...tudod felénk is az van h ha nem látod saját szemeddel a dolgot akkor valszeg már nem az igazság lesz az amit megtudsz. Az is terjedt h meghaltak meg ilyenek de ezek csak rémhírek voltak.
hát néha kimegyek vele gurulgatni. pl ma is iyen nap lesz:D
350km-nél már 2 nap alatt majd ma délután is megyek. Sztem elmegyek megint Dunaújba
hol jársz kmben?
esett az eső, de most kisütött, szal várom hogy száradjon az út, tankolás és gooooo
Tyt, este elolvastam a fórumot meg most reggel és ide írkáltál mint hogy járatnád a gépet :) ha nem haladsz lehagylak :D
húzod már a 400as szarvát?
szerencsétlen motort már harmadszor hirdetem, de most már tényleg megy:)
Mindig is mondtam, hogy az apró örömök a legszebbek Bencce!
áhhh kössz:DDD
most láttam megvan hirdetve az rsed, nem kötekedésből de sztem elírtad a LE-t, a kw-hoz írtál 34et:)
én ugy emlékszem h bár tulélték mind a ketten de volt ujraélsztés a helyszínen....
Tegxap nyalazhattuk volna, buzinap volt...
hát, akkor sem :)
"ez nem a kiskegyed fórum hogy egymás faszát nyálazzuk ész nélkül! "

Mér, ha ésszel,akkor szeretnéd?:)
óóóóóókéjj, ha már esik :)
Szerintem akaszd fel magad!
vagy ha igen, akkor jó ha elrugaszkodsz! Egyik ismerősöm gixxer600al balesetezett itt nem messze, kb 3-4 éve. Az a barom 180al jött városon belül, és kifordultak elé. A srác automatice reflex elrugaszkodott, és kb. 70m-t repült, kivételesen be is volt öltözve, úgyhogy egy nagy földetérés után elég jól megúszta kisebb törésekkel. A mocc felgyulladt, szanaszét szakadt, felni darabokban :( Ha a srác megakad a kocsiban, akkor RIP.



ez most nem nektek szól, hanem a finomlelkűeknek. Kicsit unom már hogy más topicban ezen megy az agónia, hogy "cúúúúúúúúúnya tyt báci beugatott", meg ezen csámcsogni évekig hogy jött a srác, nem bírt értelmesen megszólalni, én meg lekurvaanyáztam :)) Szóval mellesleg utólag bocsánatot kértem a sráctól, és elmondtam neki hogy egyáltalán nem az anyukáját szidtam, neki szólt a "bunkózás".
Most ezek után mit tegyek? Már lassan strigulázhatom hány bágyadt újonc lelkét törtem össze, és még érezzem is szarul magam? Egy faszt :) Én sem megyek egy román fórumba, és nem fogok agonizálni azon ha beugatnak mert nem tudok románul. Evvan!
Érdekes módon sok olyan ember van akinek véletlen sem ugatnék be, és nem azért mert erősebb/nagyobb/öregebb. Én sem ok nélkül kurvaanyázgatok. Másrészt meg ez nem a kiskegyed fórum hogy egymás faszát nyálazzuk ész nélkül!
Nekem hány anyázás szólt már itt? Meg hányszor ugattak be már nekem nagyon csúnyán amióta kb. 9éve fórumozok az interneten? Ami nem ingem, úgy sem veszem magamra. Ha meg okkal anyáztak, kussba maradok és elgondolkodok! Nem kezdek el hőbörögni, hogy jajj a kis lelkem megbántották.
legalább lesznek alkatrészek
Szerencse kérdése... Remélem soha nem kell majd megtapasztalnom nekem is h milyen átesni így egy kocsin