Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aze makos ha 130 nal meguszta nekem 70 nel szarra tort a karom mikor kijottek elem
Hát bízzunk benne h egyszer talán megkomolyodik mindenki (vagy nem:P) Előtte MX 50-ese volt azt is rommá törte az RS-t is most meg Fazere van szal apja nem verte félholtra...Bár talán mostmár jobban vigyáz, elég csak ránéznie a még mindig kicsit bicegő haverjára...
Hat baszki ilyem felelotlen 1 faszt apja helyebe felholtra vertem volna! Mondjuk regen emis hulye voltam.
Áhh...ő szerencsésen ért földet szinte nem is lett baja haverjának meg aki mögötte ült nyílt törése lett azon kívül nemtom lett-e vmi.
Meghót?
Hát tényleg nem csak az olaszok a hülyék nálunk egyik gyerek megkapta az új RS-t 2006 elején aztán kb 2 hónapra rá buszállomásnál 30-as táblánál 130-al belement egy autóba...
Koszi az nekem halovany akko sxtem marad a vectra
na megkérdeztem és 0-100ra 8.4ms
400métert most nem tudom, de húsvét hétvégén megyünk lacházi reptére mert gyorsulás lesz és majd akkor megnézzem neked az időt :)
figyelmeztetés, nekem is van már egy doboznyi:)
Ma defektet kaptam és siettem haza (25km/h)minél rövidebb úton behajtani tilos táblánál bementem és pont kiszúrtak a zsaruk basztattak rendesen az összes eddigi hülyeségem miatt és azt mondták küldik a 30ezres csekket.Ez az első szabálysértésem szerintetek lesz belőle vmi?vagy csak figyelmeztetés?
gyerektepéta kell! Nemos nincs?
kell!csak ki kell számolnom,hogy mennyi....
hello, persze:) többit mailba rsatta@citromail.hu
Háj! 1.v2.án mennénk pócsra, majd az dönti el h melyik nap érünk rá többen ,meg h nem-e lesz eső szombaton,mert akkor értelemszerüen másnap. Rá 1hétre meg a Brezova tanya van bexelve a naptárban ! A Millét nem nagyon bántom még ,meg van itt még egy tavalyi qualifer, de biztos kell majd, mer ezek elég gyosan elfogynak hátul!
Na mivan papa kell tapéta?
Szerintetek mennyi km után kell kicserélni a főtengelyt? A mocimban kb 30.000km van és a szerelők azt javasolták,h lassan cserélni kéne. Nektek mi a tapasztalatotok?
monntammá h Te is vágj bele egy xt 600 blokkot,.. alig több,mint 2 dugó ára..:D am. kivancsi lennék h mennyire tartósak ezek az 1hengeres 4T blokkok
Cső Zoli. Máripócsra nem mentek márciusban?Gumi Nem kell az RSV-re?
Szewa ! Volna kedved április 19.én Szoboszlón közönség előtt sztantrájdolni? Lehet vmi pénzt is kitudnék neked lángolni!
ja bocs latom nem nekem irtad.
Nem tudni... nem írt róla a csóka. Csak arról írkál, hogy mit mennyiért ad el és kinek. Én is kíváncsi vagyok hogy mi a szart csinált. meg a múltkorira is, ami rá volt hajtogatva a szalagkorlátra.
egy ittas öregember kifordult elé kertitraktorral egy kisutcából a 42es föuton itt a város szélén. fékezett, elesett, és a vontatórúdnál vmi kiálló vasba fejelt bele.
ejjjj de randán össze van csukva ez a szegíny RS :((((((((((
Köszi szépen! Gyujtás szted is lehet? Csak nagy fordulatnál jött elő, ha huzattam, kevés benzin volt már benne(4-5liter:)), tartalékon volt és hopp leállt, aztán forgattam önindítóval és beindult aztán megint huzatttam megint leállt, aztán megint beindult és vette a lapot ugyanúgy pörgött.
Ez hogy tortent? Please