Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sport mi?
Enis gyorsultam sport ellen megvertem de nemsokkal!
Tuti.
hagytamagát
Dehogy nyomott le
Az kéne még csak...
nem nyomta le, te vagy eltévedve
Koszi akkor legyszi az 1.3at ir es h kb mennyi lovebol mennyi le t lehet kihozni es h mennyit bir a blokk. Koszi elore is
Joci ezt neked holnap megkérdezzem :)
Talán velemvan egyszinten vagy picikét jobbanmegy de az enyém power nélküli
8.9 és lenyomott egy RS-t?aztabüdös..... vaaaaaaaaaaaalami nemtyó
Tuning hany le t lehet kihozni az 1.5bol? Es a sportbol?
Az 1.5 mennyi alatt van 100on? A sport 8.9 sec
kb 15fokot vasárnapra , az megmaradt hogy keddre 6ot mondtak maxnak volt 13 remélem hétvégére 15fok helyet vagy 20:D
7végére milyen időt mondanak?
lehetne Euroringezni?
ha ok nem jön vki ?
azthitem csak hülyülsz, tényleg lenyomott aza swift?én nemértek a lovakhoz hány mp alatt van 100on meg mienmotor van abba meg hánylovas de nemondmár hogy lenyomott bazdki
Nekem meg az MK2-es 4WD GTI...
meg 4 tárcsa
sima 16v 1.5 benzines is ott van mint a sport swift :) és olcsóbban hozzá lehet kapni ... felni más a sporton akkor a lökös meg az ülések ami lényeges. de ahol dolgozni szoktam nyáron ott tuningolják az új switeket és a simából is nagyon szépeket lehet csinálni nekem talán jobban is tetszik úgy. akinek kell kép msnen tudok adni a swiftről
swift 2 sport nem? az télleg elmegy, de akkor is lada rulez
az nekem is feketébe
nekem személyszerint nagyon bejun a swift sport. de csak az!
Ja :( Gondolkozom rajta, hogy eladjam-e a vasat, ha már egy Swift is otthagyott...
:DDDDDDDDDDDDDDD
Nekem kb 2hete 3hete egy wagonr+ vagy ignis húzatta:DPakolgatom felfele neki eccercska jobranézek (4sávos út) pörög a szuzuki mint az állat hujaj mondom itttmár leszvalami.Azthitte magáról őa sumaher :D
és szomorú lettél mert lehagyott?