Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegnap egy új Suzuki swift SPORT arcoskodott este amikor jöttem haza, de mondanom sem kell, hogy mi lett a történet vége...
Nem kell azt cserélni mert egy vagyonba lenne és az sem oldaná meg, csak be kell állíttatni szakemberrel a karburátort.
de ha bisop most vette akkor nem eladó már vagy azis lehet hogy még azé aki hirdeti
bakker ezt énis néztem még mostis eladó asszem
még szerencse hogy nem ezt vettük meg
Errefele nincsennek olyan sportautók inkább az audo a8 meg ienekre vannak ráálva az emberek.Van ittis egy m3as bmw tökugyan oylan mint a padlógázba volt az elsőrészébe csak ez cabrio.Akármikor látom(kb 2hetente) ez mindig küldi neki.Lidl parkoloba van elefonos vidim ahogy driftel ismim vette fel:D
engem egyszer egy M6os rajtolt le "kicsit " kipörgött a hátsó kétkerék kb 50méteren át .Meg egyszer jöttem haza este volt...lámpa.BMW 5ös nem igazán figyeltem benne 30év körüli srác öltöny nyakkendő...ránéztem és megdoromboltattam kicsit a motort...rám se nézett...láttam hogy nyulkál matat vmit.aztán lámpa sárga, úgy elhuzott mint az állat akkor láttam a hátulját hogy jé ez M5 valszeg a rajtautomatikát programozta
szomszédunkban van egy m3as, e36, AC Schnitzer tuning.
Azt mondanom sem kell hogy a konyhában rezegnek a poharak amikor kiáll a garázsból!
hát nemhiszem de lehet vanbenne valami mert bemelegítettem a gumit mielőt startoltam:Dá nemigaz de durvavolt:D

http://www.hasznaltauto.hu/181...

Ienvol külsőre csak a felnije volt más.Eredeti ferráris volt azis de sokkal több küllős
Figya?Nem lehet h behúztad az első féket?Én is jártam már ugy egy nyomi M3 GTR hagyott le aztán vettem észre h a fék meg be van húzva!
Bejelentem-e nagy hírt.
Engem mint fő evo gyorsulás résztvevőjét legyorsultak:DDD ja és egy kis fostalicska kocsi volt kise néznéd belőle hogymegy.Csak egy kis takony ferrári:DDDDDDmondanom sem kel hogy csak pislogtam úgyelment tőlem:D de na mitvártam:D
nem szorul, akad a gáz vagy a szivatóbowden? Mert ha igen, mondjuk egy enyhe kanyarnál ráhúzza a szivatót, aztán egy ideig úgy marad, na az is tud érdekes dolgokat művelni. De sokkal valószínűbb az amit már leírtak
aha egyre okosabb ez a faj -- fejlődik
képes önállóan gondolkodni
tiszta evolúció
Alvázszámak az első pár karakterje minden motoron tipuskód és megnézték egy füzetben!
hogy vették észre?
Hááát...megértem engem is elcsíptek 125/50el! 3hónap eltiltást kaptam pont nyárra...szeptember 1.én kaptam vissza!
már lassan kezd fájni a fejem miatta
Ja bocs...
forgalmi?
Mert neked mennyi van a forgalmiban?
gecc nekem is majd ki kell találni valamit ha meglesz (egyszer) a jogsi
Ahha igy vettem!
az jó
gondolom már így vetted?
Hát forgalmiban 10KW van!