Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát igen sajnos máár sose tudjuk meg /// rip.
puculd ki a karbit, v nézd meg nincs e megtörve a benzincső (jártam már így). Vagy gyertya, bár az előzőek valószínűbbek.
rsata te nem tudsz segíteni? szerinted mi lehet, a korábban leírt problémám? Legalább valami tipp
ez nem csak az olaszokkal fordulhat elő más is bezúzhatj a gépét akár magyar is
Olaszok gyorsan írtják a gépeket...

igen
Akielé kitolattak:(
piros vt igaz?
vt-vel én eddig repülőrajtból nyomtam , akkor nem bírt jönni. állórajtra kiváncs lettem vna de ez sajnos már soha nem fog megvalósulni vele. rip
Ma gyorsutam egyik hawerommal Vt250 esevan. pirostól pirosig 30-40méterre maradtam le ésmég power sincs benne
Azt mondod akkor szopni fogok? Mert felül jól megy, alul is jól megy, csakhát most leállt. Dugulás nem lehet?
ezzel akkor sincs semmi gond csak ha rendőr cimborájának szól és utána pedig majd ő megállít rájön hogy... na abból már lehet bajod
Amiatt fosok én hogy érted nekem 50es papírokkal van valahogy bekavarnak vagy valami nemtenne jót. Csakis ezért aggódok hogy simán lejött már nekik egykét alkalommal hogy 50es nemmegy így
a polgárör nekem is szokott integetni abból a citröenből ami ha megáll leül
Polgárőrség?

Köze nincs a rendőrökhöz. Fölösleges vele foglalkozni, ők nem rendőrök...
Lenne egykis problémám:

Kb 10-15perce amikor elmentem egy körre előttem jött egy opel astra,kb 40-50el mehetett majd jött egy balos kanyar amibe a kanyar közepből láttam hogy nemjön senki szembe meg sehol senki.Mondanom sem kell index semminélkül kilőttem utánna látom kb 100méterre 1x rámvillantott egy kocsi amikor közelebbértem polgárőrség volt ott melelttük kb 70-80al mehettem el.A baj az hogy ismernek névszerint mindenhogy nemmessze laknak tőlünk.Amikor viszafele jöttem és még előttük lekanyarodtam mind a 3lesett és kivoltak szálva a kis szarjukból.Sztetek leszbelőle valami? Egyszer már figyelmeztette fateromat hogy szóljonrám hogy neígy menjek mert bajlesz.
akár elismeritek akár nem a mitokkal kevesebb gond van
nekem spec az RS jobban tetszett külsőre de nem bántam meg a Mitot és élőben a Mito is sokkal vagányabb mint képen
nekem amikor a gyújtáselektronika szart be ugyanez.. leállt beindult nem ment..
Na faxom. Elmentem motorozni és leállt alattam. Vártam egy kis időt, aztán beindult, mentem vele megint leállt. Benzin volt benne, olaj volt benne, meg ment is, fasom aztán meg itt leáll. Mire hazatoltam addig megint beindult. Észrevettem, hogy ha ilyen hülye akkor 5000-6500 között rángat, meg recseg(nem szó szerint), aztán meg nem rángat meg nem is recseg. Mi lehet szerintetek? Mást szeretnék tolni nem motort.
Nah 45euróért enyém lett a kipufogódob :P
Ha éjjel nem ordibál, akkro bánom is én:)
25 nm es szoba egy régi ex bérházban a csarnok és a kélvintér köözötti utcában(gönczy Pál)
40 rugó, mérsékeltenbútorozott, ami van használhatja, vagy hozhatja a sajátját.
Ha érdekli folytassuk magánban.
Úgy néz ki, hogy már nem.
Ebay-en találtam, már csak 45perc van a licitből és csak én licitáltam rá eddig. 45eurót kér érte a srác, remélem jó lesz. Ha meg nem, akkor bebuktam 10ezer ft-ot... :/
Hú kell még a kipufogó? van
1 spanomat lehet érdekelné! mennyi az annyi?
Viszont nem túl csendes srác de jólelkű