Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

énis
a motorod mennyire van vizsgáztatva?
A1
labika te méket csinálod?
Pölö akkor is beszabályozhatatlan a karburátor, ha döglött valamelyik szimering a főtengelyen, vagy egyébb helyen ereszt a karter, vagy elrepedt a karbi és ahenger közötti gumidarab (ha van ilyen).
Fars levegőre gondolok....nekem ugyanilyen volt a kawasaki-m amikor a karbinál volt egy kis lyuk ahol farsot szívott....kuplungra felbőgött csak szivatóval indult....
Sziasztok!Kis műszaki segítség kellene nekem!A mocim alapjárata egyáltalán nem beállítható!Képes menet közben behúzott kuplungnál felbőgni majd le is áll!Hiába állítgatom az alapjárat csavart!CSak szivatóval indul be de akkor is nehezen!Üresben nagy gáz adásakor lehörög!Mi lehet a gond?Szétszedtem a karbit és a tűszelepet vezető két lemez egyik aljából olyan mintha szándékosan kireszeltek volna egy félköríves részt!Kérlek segítsetek!Ha karburátor a cserés akkor segítsetek hol lehet kapni Aprilia RS 125-höz delorto karbit!Minden tanácsot, gondolatot elfogadok!Csak írjatok!Köszönöm a segítséget!
Köszi RSPetya!
Éreztem, hogy az RS velem van XD így könyebben ment a KRESZ, még mielőtt átálltam volna a Jogosítványos oldalra Ja az apám meg rendesen kap levegőt
A képeid között a CRX-es srác nem egy DJ?
DonPedro!

Grat! Mondtam, hogy sikerülni fog :P

Tyt!

Itt Pesten tiszta felhős minden, igaz, 11fok van, de nincs olyan jó idő mint tegnap. Arra jó, hogy kimenjek letakarítani a paripát :)
Hát remélem!4300km után elment a bátorságom, h ráüljek az AF1 re mostmár nem kockáztatok!Csak lenne már meg a jogsi biztos szétszaggatom Karcagot !Köszi a nyugtató hozzászólást !
De még szezon előtt meglesz gondolom és orba szájba nyomatod:)Hamar ittlesz az
De jó nektek nekem még csak kressz van meg még 1 hónapig nem igen fogok egy igazit motorozni!
szep az rsed
már indulok is menni kell szomszéd városba az meg 20 km oda meg aztán még vissza is annyi de utána ugyis elmegyek még valahova:) enyémbe 160 km van
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii milyen jót mociztam :)))))))))) 400kmnél járok a bejáratással, és ma tényleg gyönyörű idő van! Szóval gyerünk srácok, fel a vasakra!
nekem másfél 2 hét és csak akkor lehet kezdeni
Hát emberek, végre... Ma végre eljött a KRESZ vizsgám.... ami hogyismondjam tűrhetően sikerült
75ből 74 pont De elszomorítottak, mert kb csak jövő hét végén lehet motorozni, tanpályán
erről vélemény?bőrruha nekem olcsón :)
A clipet nem bantani sracok
miyen miniclip-es link?
megfáztál multkor?
Egész jól nézel ki...
Ez a fekete cucc már 2008-as divat?
szépszekér:)
na ittvan majd ints ha látsz!