Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szarember vagyok. meg 11 ujjam van és szégyellem, ezért nem rakok képet. meg 3 lábam
SRácok van pár eladó cuccom meg egy 1999-es rendszámos Aprilia RS125-ösöm poweres,nyitott változat a1-el vezethető 11kw van a forgalmiban,bővebb info nálam(msn címem az adatlapomon).
Az eladó ccuokról,pár gyári alkatrész 1995-1998 közti rs-ekre:
első hátsó lámpa
visszapillantó tükrök,
komplett idomszett (kivéve sárvédők)
első-hátsó felni
űlések
indító relé(1992-1998)
index relé(1992-2005)
Láncvédő műanyag(első hátsó)
* és duruzsolt.
bocsessz
*szokottnál több
Olika91!

A felni 3 részben lett megcsinálva. Elöször elvittük a gumishoz Mogyoródra. ő leszedte a gumikat, szétszedte a kerekeket, majd lepolírozta a szélét.
A polírozás után így nézett ki a dolog:
Kép1
Kép2

Gondolom látszik, hogy a fényezés előtt sokkal fényesebb volt a polírozott rész mint a fényezés után. A krómos hatás azért tűnt el, mert le lett fújva egy lakkal, hogy ne mattuljon később a polír.

A polírozás után került a fényező kezébe a két felni. Ő megcsinálta a fekete fényezést és mint már mondtam, egy lakk féleséget is fújt a felnikre. Azt mondta, hogy ez egy speckó és jól bevállt dolog, amit Hondáknál használnak.

Utána visszakerült a gumishoz, aki polírozta. Ő felrakta rá a gumikat, kicentírozta és még letakarítgatta.
Utána itthon összeraktuk apámmal és már kész is lett :) kb 2-2,5hét volt az egész.
10.000FT-ot hagytam a gumisnál és 15.000FT-ot a fényezőnél. Szal összesen 25k
Szép munkát végzett, szépen, hibátlanul dolgoztak. Az eredmény meg látszik

A dicséreteket köszönöm, örülök, hogy nektek is tetszik. Amikor belinkeltem a polírozott kék felniket, akkor kicsit elszomorodtam hogy nem egy embernek nem tetszik, de aaz volt a lényeg hogy nekem igen.

Nincs feltűnési viszketegségem, nem pimpelni járok a motorral. Csak j érzés volt, amikor láttam, hogy a szokott töb tekintet szekeződik rám. Meg alapjába véve kibaszott boldog voltam, amikor motoroztam, sütött a nap, turuzsolt a gép és jöttek szemben a motorosok. Jó kis szezonnyitó gurulás volt :)
csongit mindenki ismeri neki nem kell adatlap .
Ja és Csongi, ha arra sem vagy képes hogy kitöltsd azt a nyomott adatlapod, akkor gondolom milyen ember vagy pfff Na jóh mind1 XD
ZOTYA ha olvasod légyszi keress már meg!
És ha azért járna.... csak BÜSZKE lehet a gépére...
De sztem sem feltünés miatt jár moccozni, hanem, mert szeret...
Hello RSPetya!

1. kerdes: Hogy csinaltad meg ilyen gyönyörüsegesen szepre a felnieid?

nagyon tetszik! Tudsz mondani par tippet meg vmi arat vagy vmit amit erröl tudni kell vagy amit csak tudni lehet?

(ez ket kerdes volt )
RSPetya, brutálisan szép a motorod...
Ééén is ilyet szeretnéék..
nem hiszem h RSPetya azért járna motorozni mert feltűnési viszketegsége van. :)
én ma egy speciális szerelésben motoroztam ... minden ruhából dupla :)
Tyt azt az iwiw-et figyelhetnéd xD mert akkor postán is lehet ne levelezni xD
Csak kérdés, ki miért megy ki motorozni. :)
a JÓZANÉSZ!
ez akkora buziság.
szerintem mindenkinek jól esik ha megnézik a gépét. Neked nem?
Melyik a legjobb biztositó ha versenyezni akarok?
Nem feltétlen
Feltűnési viszketegség?
Pár kép... :)
áhh bazz ne is mondd, gyűlölöm a göthösséget...
Nekem sem volt sokkal jobb :D Egy zsepit vittem magammal, az is már az első 10km után elfogyott. Nem volt baj, a maszkom felfogta a cuccot
jó kis kör lehetett! Én is mentem volna ma, de betegen nem szívesen moccozom, mert alul kifolyik a takony a bukóból :S
ment a válasz wiwen
hát ezaz! nekem se sikerül 7-8 liternél többet beleraknom és már tartalékon van. :S Na megyek láncot állítani