Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom, hogy valahol igazatok van, de nem követelhetek full bőrruhát, mert ezeknek a srácoknak nincs. 30 éve a kp futamokon sem volt semmiylen protektor, csak mezei bőrkabát meg gatya pedig azok azért PICIT gyorsabban mennek mint egy cimcony:)
De igazatok van, csak sajna nem tudok mindenkinek cuccokat venni..
Nemismersz Bence, sóval mi a kis körön mentünk volna simsonnal:) Nemmintha 70 nel nemlehetne nagyot esni, csak kisebb a valószínősége, mint egy nagyobb biciklivel. Arraügyelünk, hogy ne farmerben j9jjenek az arcok. Volt egy figura nálunk tavaly, őt kamikazénak hívjuk,mer naponta minimum hármat zakózik, kakucson is esett kettőt, a legdurvább sérülését eddig egy darab sebtapasszal orvosolni lehetett.
teljesen egyetértek..ha nem is bőrruci de protektorok mindenhol...
ne haragudj de igaza volt. a kakucsos arcnak nincs igaza h az iyen szeleburdi tuning féléket felengedi a pályára, ha elhasal a farmerében akkor a térdkalácsát pár méterrel maga mögött keresheti....
Monnyuk azért az előző gárda sem volt puha...
Mentünk huszan, hogy a kiskörön szeretnénk menni, ahol a robisok szoktak. Mondja a mandró, hogy full bőr ruci, csizma stb kötelező. mOndtuk jó, akkor visszük máshová a 20x 3000 forintunkat, nemgond:)
Gratulálok. Pedig eddig egy megfizethető pálya volt.
akkora egy súrmó ruszki köcsög az új vezetőseége az euroring-nek hogy csak na.
Én szeretem azt a pályát is, de nem fogok oda járni amíg ilyen buzik zsebét tömöm vele!
nagy üzleti érzéke van a fasznak amikor kakucs miatt sokkal kevesebben mennek... emeljen még és akkor tényleg felszánthatja....
Egy ukrán vette meg, de aranyáron méri a pályadjat, az mz kupások sem tudtak vele megyegyezni.
Már egy sincs itt a környéken?
Elbontották, megvette egy mezőgazdasági cég. felvan szántva
Hajdú-Bihar megyében vagy környékén nem tudtok használt motor kereskedést? vagy eladó Rs50et?
tényleg nem tudtok valamit mi lett az euroringgel?
mit?:DDDD
Énmegyek veled! játszunk? :D
este nem megy senki electro buliba?:D
hy
vki nemtud puppos plexit MITO ra
Vkinek van-e vagy tud-e egy méretekkel rendelkező rajzzal ellátni engem egy arrow giannelli v. más sportrendszerről? (csak a rezó) Fontos lenne...
Előre is kösz!
Hát szalonból az újba 54ezer
20-30e
hali!
Mennyibe kerül a gyári dugó(az 125-ös rs-be)? Vagy van olyan oldal ahol alkatrész árak vannak, mert én nem találtam.
köszi
Egy élet sem elég megölni, ha rendesen karbantartod.
nincs valakinek RS 125 be világításkapcsoló sürgősen kellene egy
tudom,mert mondtam neki ezért jó a ktm...épp hogy világítás van rajta... index meg ilyen hülyeségek..pff najó féklámpa van rajta... de lényegtelen,úgyis meghallják ha lassítok,mert akkor mennydörgés van
én is erre gondoltam de én megmondom őszintén szarul érzem magam h egy qrva indexet nem tudok kitenni vagy féklámpa stb meg diploma... egyébként pont most hívott:)