Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali!
A 25-ös rs-be mennyibe kerül a dugó(én is csak kíváncsiságból kérdem )
Off

nem akarna valaki szobát bérelni a Kálvin térnél?
wössner kovácsolt került bele.
Mivel most is motoroztam, így már közelítek a 450kmhez. Ha jól megy minden, 900-1000km előtt nem fog a power nyitni! Egyébként mérhetetlen visszafogottságról teszek tanúbizonyságot, hisz most járatom be harmadjára a motort.
Egyébként rájöttem hogy tök nagy az elméleti hatótávja a motornak, egy tank benzinnel most 260kmnél járok, és még van benne :)) Lehet a 300is sikerülne óvatosan!
lol :D
Tyt, végül milyen dugó van benne? Hány Km-nél is tartasz?
de nálam max 5000 rpm és 75kmh :)))))))))))))))
az enyém meg kb. 10 liter körül mozog ha nem több XD
ebbe rossz belegondolni :(

Valaki véletlen nem tud picit később egy sxv5.5 blokkot?
Fogyasztás terén Tyt kolléga több szempontból is csúcstartó, mert az utóbbi 1 évben ha jól tudom benzint kevesebbet fogyasztott a motorja, mint dugattyút:)
De szurkolunk neki piszkosul!:)
az enyém most szerintem 4,5 körül kajálhat
Azzal az utolsó sorral sok mindentől megkímélted magad
6-7-8 hajtástól függ
Sziasztok! Tudnatok nekem RS 125 fogyaztasi adatokat mondani?



Csak kivantsisagbol kerdezem, egy motornal nem az a lenyeg hogy mennyit fogyaszt, legalabbis en igy gondolom!
Vagy az utolsóból se.....
"maajd az első fizuból.." :DDD
Engem nem a max seb erdekel hanem a gyorsulas
Miénk is papíron 103 lóerő!Meg 10ezer km-ig letiltja elektronika ugy h csak a teljesítményének csak a 80%-át adja le h ne lehessen az első 10ezer km-en szétfingatni!
1.5 16v swift
Tibi barátom swiftje chippel meg sportrendszer óra szerint 210 papíron gyári 100Le aztán hogy mennyi + van rajta az passz.....
RS 250et gyorsultam le az uccsó futamon rajtnál
2kanyarral odébb meg még1x amikor a sóderba forgott a gép
Tegyuk hozza h ora szerint
Nekünk Sx4 van 1.5ös benzines és amikor megvettük ugye szokásos fúj suzuki stb....de higyjétek el valami csodálatos autó és már nem olyan mint a régi suzuki-k....am haver swift-je 3.ban 150nél tilt 4.ben 200-nál felrakja 5be visszamegy 185re
Egy kis off:

Már lehet tölteni a Ghostrider 5 - Back To Basics-et. Kiváncsi vagyok mit hoztak összes az ötödik részben a srácok... :)
Igen swift sport.
cvift?