Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most jöttem meg a mocizásból.
A végén már befagyott minden lukam, de amíg még sütött a nap nagyon fasza volt :)
86km-t mentem össz-vissz, haverral kinéztünk vácra meg mogyoródra. Nem sok mocist láttam, de akadtak páran.
Remélem a következő pár napban is hasonló vagy szebb idő lesz mint ma...
Amúgy Jó érzés volt, amikor mentünk el a fitalok melett és kb tátott szájjal bámultak mindannyian
na ezzel kapcsolatban nekem is van egy észrevételem.
Ugyebár a 06oson már nincs benzincsap, szóval nincs tartalék sem, elvileg amikor felgyullad a visszajelző, akkor vált át "tartalékra", ami a 14ből 4 liter.
Namármost ez a visszajelző eleve csalóka, hiszen kb. 30kmen keresztül csak fel fel villan néha.
És azt sem hiszem hogy 4 liternél gyullad ki, mert nekem akkor amikor kigyulladt, sosem sikerült 7-8 liternél többet beleraknom.
Bencce ez is csak te lehetsz .... egyébként most akkor én is szóljak, hogy a miniclipes linknek meg a hozzászólásodnak milyen sok az értelme ?
12 karát stefánia ut!
hova jársz suli?
hy voltam a kereskedésbe ammit mondtatok de 1 kur....a alkatrészt se tudott adni kéne egy km spirál 50 esre és egy oldal sztender!nem tul sok de semmmi se volt neki gondolom a 125 ös spirál és az 50es teljesen külömbözik na mindegy azért kösz all(pont rá látni abontora a sulimbol:D)de az a kutya nagyon aranyos volt!
Ejj ma motoroztam és kifogyott alattam a benzin, persze tartalékra tettem mert nálam az még fél tank
mi baj ezzel a mondatszerkesztéssel?
Lehet, hogy németül tanul? :)
iyen mondatszerkezetet sem lehet minden nap látni...
Tyt! majd iwiwre ha lesz időd menj fel ...
ok akkor még ma elmekk oda sztem köszii szépen!amugy stefániára járok sulleeba:D:D:Dtiszta dejavümm elsz:D
És állandóan szívja a dekket
NAgy forma az öreg mellesleg nagyon vágta az Sp-t ,alkatrészben is tud segíteni
Aha motorcentrum a tulaj nevet nemtom egy szakallas faszi
Én "o" ringes aranyszínű IRIS-t vettem anno az Sp-re mentem vele 5000km-t és csak utána kellett állítani rajta minimálisat pedig nem fújtam állandóan....
Cserei Motor centrum?
Még mindig a Borbás úr a tulaj?
Legnagyobb arc én végig ott szervízeltettem a Gilerámat a 3 év alatt
A DID-hez JT lánckerekeket ajánlanak! Én azt venném! (egyébként én elfodult vagyok a CZ-vel, pl nagyobb a szakítószilárdsága, mint a DID-nek, persze ez nem jelent semmit, de nálam bevállt! Lehet, a Hyo is ezt kapja, ha elkopik...)
Egyébként a Regina tényleg jó, ha megfelelő erősségű kerül rá... De szerintem amit az AF1 -es srác ajálgat 9 e -ért, az tuti nem O gyűrűs.... És énis azt mondom, hogy mindenképpen olyat érdemes, nem 1000 km-re tervez vele az ember.....
Cserei utca a stefaniarol nyilik
hát azért annyira nem király, régebben jobb volt. Most megcsinálták a mártély mindszent szakaszt viszonylag tűrhetőre, arra még visszamegyek később :)))
és köszi a jókívánságokat :)
"nem tudom h tudod-e de a gyáriu apriliák lánca is regina lánc"

hát az király, mivel SZvSZ a gyári lánc egy kalap makifos. Szétnyúlt a picsába marha gyorsan, akárhogy fújtam meg minden. Feszíteni kellett minden km után
A bal szélső az megabrutál
Az a kár h ilyen embereket beengednek Dokkba. Kivagyok tőlük
Nem ismerek ilyen pumuklifejű kis szarházikat
tied O gyűrűs?
nem tudom h tudod-e de a gyáriu apriliák lánca is regina lánc és mivel feltehető h a legjobbak közé tartozik me még is kiállta az idő csorbáját ezért inkább azt venném. Mint pl vertex helyett asso werke dugót! De am itt ez a kocc új lánc 9be ako mé veszed meg 18ért ha ez még jobb is?