Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert mibajod a DIDel? csak jót hallottam róla!
áh bazz ez nem jó hír.
Valamit muszáj csinálnom azzal a csővel, szerintem kezdésképp csak megpróbálom arrébb fogatni, aztán majd hosszabb cső lesz vagy nemtudom.
A lánc téma.. Megvolt rá a pénzem, de ugyebár a dugócsere elvitte az árát. Apu kifizeti szal nem gáz, de én még ezzel a lánccal be akarom járatni.
Ki van nézve mi lesz: nagyvas, DID O gyűrűs, 18e a lánc + 8 a lánckerekek (sunstar)
népstadioonnáál hol? mert minden nap arra járok
Oket hivd ïl holnap 10 utan 06705417394 nepstadionnal van
hy nem tud véletlenül valaki aprilia bontot pesten vagy a közelbe.vagy oldal támaszt mert letört elölre köszi(gyenge volt és besülyedt a motor sulya aladt és egyszer meg recsent és eltört szerencse h fogtam a mocit)
nekem a TZRen a gyári lánc 7800KMet ment el ápolva volt de a sportkipufftól hatalmasan megnövekedett teljesítményt már nem bírta sokáig
ELADÓ !

Regina chain professional RS3 520as lánc,
Vadi Új! Bontatlan! Bolti ára : 16eFt
Áron alul csak 9eFt !

(megyjegyzem ha most lánccsere előtt állnék nem a DIDet vettem volna meg hanem ezt )
hát ja. ha menni kell, akkor menni kell.
Ez tény... Bár azért az RS nem olyan erőgép, elég sok km-t kibír rajta egy jó lánc....
na erről beszéltem
nekem futármotoromon volt, hogy annyira elvékonyodtak a lánckerékfogak, hogy mint a cápauszony meghajlott, és kövér gázra elforgott rajta a lánc..
tegyük hozzá,ki hogy,milyen stilusban motorozik.te azért nem feszegeted a határokat meg főképp turázol gurulgatsz,
Én 40 e -nél vettem le a regina láncot, gyűrű nélküli volt, és 34 e km-t alattam futott, tehát biztos! Szerintem akkor kopott, ha látul a lánckeréken ki tudod emelni....

Hja, a hyo lánca 12 e km-es, még ennyit elmegy, egy 79 LE-s motoron... SZóval ne nevess ki! Persze ha nem kened, lazán jár, vagy fenetudja milyen gyártmány....
30-40ezer km?

hogyne....
egy lánot ugye úgy tudod megnézni hogy kiszeded hogy elmossad aztán megfelezed és az oldalára fordítod és ha sokat lóg lefele akkor szar....
újkorába ugyanezt megcsinálod akkor kb 5centi a lógás....
kuka állpot sztem olyan 20-30centi lógásnál van...

most csinálom a versenyre a gépet...vagyis most kezdtem el és bazz olyan lánckerék volt fenn ezen hogy ilyet még nemláttatok
nemsoká csinálok képet aztán feltolom
FEltétlenül kell lánckerék is! Pláne, gondolj bele, veszel egy láncot sok-sok ezerért, aztán kipurcan 8-10 e km alatt, mert a kerék kopott... Így veszel egy szettet 20 e Ft, és ha alaposan ápolod, elmegy 30-40 e km-t is simán egy 125-ösön!
Nincs mit
Ok koszi
Tyt én hétvégén megyek Kecskemét irányába. én is ilyen 60-es tempóval ... mert még járatós a gép majd mailen beszélünk ----- kistuning5@citromail.hu
mellesleg ekcémát is okozhat...
Elvileg kell....mert a használt lánckerék elcseszi az új láncot...elvileg ha a 3-ból(lánckerekek és lánc) valamelyik KO akkor szettet kell cserélni!
Ha lancot cserelek kell lanckereket is?
a szentes-vásárhely szakasz elég jó, mondjuk biztos jobban élvezted volna gyorsabban. de a lényeg hogy kész a gép. Sok ezer megakadásmentes kilómétert.
Hehe elkell keserítselek, az nem 80Ft-os cső, egy fél-egy tank benzint biztos lehet vennia gyári árából....

Egyébként pedig vezesd el úgy, hogy nehogy beleérjen, ha más nincs, készíts egy formás acédrótból valami távoltartót.... Dede ez így baromi veszélyes, és a fékolaj ugye lemarja a festéket mindenről, és még csúszik is....

Egyébként ha kopott a lánc, ne halogasd, mert ha leesik, abból nukás is lehet! Nagyvason kapsz 13xyz Ft-ért O gyűrűs CZ-t, nagyon jó lánc, és az ára is korrekt, + lánckerekek, és sajna egy 20-asba vagy!
Holnap én is motorkázok
whoaaaaaaaaaaa mekkorát motoroztam
150km, vásárhely-mártély-mindszent-szegvár-szentes - kunszentmárton - cserkeszőlő - és vissza szentesen vásárhelyre :))) Aki errevalósi úgyis tudja :)
Ja és már 75el jöttem! Féltem a sebességtől :)

rs125