Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tuki RS 125!
Az RS 125 akkor szokott 120nál nem menni többet mikor folytott kipuff van rajta! Ismerösnek ez volt a baja! Kicserélték egy fojtatlanra és 185öt mutatott az !!!!!!!!!ÓRA!!!!!!!!!!
hengerbe menő cucc a power(asszem)
nekem rx 125 van 34es karbival....nah az 8 litert kajál,pályán 9et...szóval örülj a 6-7 liternek jó mondjuk nálam is szokott 6-7 lenni de több is.
Nem tudom pontosan. Meg kéne nézetni valakivel.
Hol található benne a power-szelep, mert akkor meglesem majd h van-e benne
hát kicsivel 170 főlé mentem eddig vele, és nekem is ennyit eszik, ha húzom neki többet. Én a powerre gyanakszom. Van az benne és működik is?
Bencce: A Tied mennyit megy és mennyit eszik?
Miért számít h hol lakok?
OFF:hol lax?tuti nem pest közelében
Teljesen normális!
Ja és van még 1 problémám az előző motorral. Szerintem teljesen gyári, most van benne 7000km és mégis 6, de inkább 7 litert eszik 100on. Ez normális?? Mit lehet ellene tenni?
Ha valaki komolyabban tud ezekben segíteni akkor az msn címem: tukiaf1@hotmail.com
de az is jó ha ide írtok csak valaki segítsen
Thx
Hello! Nemrég vettem egy 2001/9 Rs 125öst. Annyi problémám van, hogy csak 120-130at megy alattam.
28as karbi van rajta, de többet nem tok.
Utánaérdeklődtem és hallottam olyat h lehet bele rakatni elektromos power szelepet ami kb 75.000 Ft + szerelési költség, de olyat is hallottam h lehet bele rakatni vákuumos kipufogószelepet.
Mi a 2 közt a különbség? A 2-t lehet egyszerre belerakatni vagy csak az 1iket? Teljesítményben melyik hoz nagyobb változást és honnan lehet ezeket beszerezni??
Ha valaki tud segítsen plz! Fontos lenne!
Nekemis ilyen volt a DT-m hát nemtudom miért lehet de szerintem 10nál vöbbel fog menni olyaaaaan 107 körül lecc a vége...
szerintem fog az még menni feljebb is csak még csavard a km-eket:Da TZR is állítólag 5000km megtétele után tudja vinni csaka 103at hiogy mért van ez azt ne kérdezzétek
felvettelelek ;) Sprint-R@hotmail.com egyébként
:))))))))))))
A Superbikeosok (inkább csak az angolok) ami a szívükön za az újságban
A pinamágnesen haverom egy hétig röhögött talán azért mert ugyanilyen 50ese lesz neki is
es 155nel ket szemellyel gazra allt volna kerekre csak nem akartal tul meno lenni?
egy szoval se mondtam hogy gyenge! 155 két személlyel? az k..va jó! akkor egyszeméllyel 170et biztos megy! ja az a pinamágneses dolog tényleg jó de a cbr-es beszólás se semmi!
én olvastam a tesztet... a legjobban ez tetszett: "az új RS125 egy igazi pinamágnes"

amúgy ha valaki még mindíg azthinné h gyenge az új RS:

tegnap leteszteltük kicsit, a jómagam 95kgja + a kedvesem ült hátul , és így ment a gép digit óra szerint 155öt, még kúszott volna feljebb csak elfogyott az út..
van még kérdés?
aha én igen! A cbr-t jol leírták ! ,,a trágya erőforrás" ,, a blokkot barnára kéne festeni" elég komoly! az RSnek 152 km/h-t írtak!
LoL olvasta valaki a Superbikeban az RS 125 tesztjét?
Tiétek lehet a lábtartó azok nekem tök jó állapotban vannak....
Nekem benzincsap, láncvédő műanyag (előre és hátra) kellene!

A motor bal oldalán van vmi kis biz basz, aminek nekem hiányzik a teteje, nem tudjátok mi az? Különolajzás? vagy mi?
Ghost!
Mennyibe vetted az AF-1 et? rendszámos? Balesetmentest!
csáó srácok
nem tudjátok hogy egy rotax 123 blokk kb hány Nm-es
köszi
Matt_rs neked mi a cimed?

Suking,bencce titeket felvettelek!