Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Modjuk nekem gileram van és ennek a fajátnak gyárilag is ülés alattvan a kipuja pedig 93 as
évjárat
A 125ösnek is betehették volna a segge alá a kipufogót! Remélem ennek a hangja már jobb lesz mint a 2000 feletti évjáratúaknak!
kénytelen vagyok elismerni hogy tetszik,nagyon szép,majd a 125ös változat 2év múlva
ezt nézzétek!nagyon durva lett :O ulés alatti kipuff a müszerfal ááá odabasz...
aprilia leányvállalata nálam van most 1 rieju rr enduro.
van valami Rieju RS2 Matrix is 125 meg 50ccmesbe is.mit tudtok róla/róluk?
RSbe Rotax 122 illetve régebben 123
azt a qrv@ :O ez milyen gilera?nem is láttam még ilyet...
Ez azért nem igaz mert a Derbit a Gilera vette meg és ez csak azé van rajta meg elvilleg Gilera motor van benne azt hiszem de nem vagyok benne 100%-ékig biztos.
Illetve csak anak monják mert ebben is meg a RS-ben is Minarelli blokk van
akkor most hogy mg jobban bele keveredjünk itt gilera is
Nah ezt figyuzzátok!Jól lehet igy ez hüeség meg mint mondtam régebben már én élöben miko meglátam az új Rs-t rengeteg a hasonloságot találtam a RS és a GPR közt De sok külömbség is van benne persze.
Őszintén:Alacsony fordulaton is erősebb az zsír új RS-ed mina anno az AF1-ed?
De komolyan őszintén!
hát az én régi "40 lóerős" AF1 em az jóval gyengébb volt mint az új RSem.. ennyit erről :)
csak az RSben 5 és 6 között lyuk van és ennyi ...
jah.... az AF-1 ek már a 40 közelében jártak régen... aztán szépen lassan csökkentek lefele

nem méretem le iyenre nem pazarlom az időm, de felőlem lehet 5 lóerős is, igazából nem is érdeke
van az annyi hidd el...régebben nagyon benne volt a versenytechnika az RS-ekbe hiszen akkor még nem is volt annyi szabályozás,előirás...most van ezért is gyengébb az ujabb
Amit leírnak az mind szép és jó méressétek le aztán majd meglátjuk mennyi marad abból a papíron 36 lóból.....
nekem is azt omndták h 30 lovas... mondtam is nekik h ne hüyéskedjenek az enyém 36 lovas és 96os... azt mondták ez csak 30 és kész...
Tyt! Ma mondták a Nyiregyházi Apriliába, hogy 06" Rs be már nincs 15 és 36 Le felhivták pestet is meg a gyárat és mondták, hogy 06" Rs csak 30 Le -s be van és van benne folytás...Nem baj nekem nyiregyen ha minden jol megy holnap hozzák a gépet... És kiszedik a foyltást is és Gari maradt...
Hello mindenki!

Elgondolkoztam hogy nyárra szereznem kellene valami gépet a seggem alá. Kezdetben valami kis robogón agyaltam aztán 125-ös robogó, aztán megláttam ezt a kis gépcsodát!
A lényeg az hogy perpill B-s jogsim van úgy 2 éve és ennyi. Most se időm se pénzem megcsinál az A-t szóval ha veszek valamit akkor egyelőre illegalitásban fog menni a dolog.
Azmár biztos hogy valami kis 125-ös csodát szeretnék. Nálunk ez családi vonás, unokabátyám is 600-as gsx-r-el kezdte. Én spórolósabb vagyok.:)

Szóval.Mire érdemes figyelni használt gép vásárlása esetén? Ahogy nézegettem kb a 95-99 idő intervallumban legyártott gépsérkányokra lesz keret, ha lesz.Ezeknél mi lehet a buktató?

Minden jellegű építő javaslatot szívesen fogadok!:) Remélem minél hamarabb prezentálhatok valami gépet én is addig csak figyelek!:)
Sajnos 50-es motorral nem szabad külföldre utazni. Azt hiszem...
Ez a gyerek egy nagy kamugép......
Sztetek miért nem rak fel képet magáról???
Mert se motorja se semmije.... Egy kis köcsög számítógépbuzi aki azért fórumozik mindenhol h huzza az emberek idegeit és erre veri otthon
no ugye
mostmár engem is érdekelt ezért beleolvastam...
hát... szánalom... útálom az ilyet.. túl régóta fórumozok ahhoz hogy még sokáig eltűrjem az ilyen nyomikat...
úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúristen ekkora gyökeret persze akkor az enyém ha lesz leömlöm veri a Talma tavalyi KTM-jét ami 55 LE volt de nagyon szar képzeljétek csak 20 000 forog

mekkora farok ez a gyerek huh nem tom felfogni mindenesetre nagyon jót röhögtem a hozzászolásokon