Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazad van dadis
fogjunk össze mi balatoni motorosok
NEM az rs125 fikázom, hanem az rs50-et, mert egy szar :) Nemtudom, hogy ez neked miért fáj...
ezt nem hanyatlásnak nevezik?mikor egy cég egy másik cég gépét másolja le?
TYT!
Hehe olyan minta Kawa KLV 1000 meg a Suzu V-Strom.. Ott mondjuk mondták, hogy közös fejlesztés ezért egy Kawa se fogy mert aki megvenné az aztmondja (tapasztalat) hogy neki egy Suzuki nem kell. Pedig én mindakettőt szeretem (Kawát jobban )
Hát nem tudom menyire ismered a Derbi palettáját de ha megnézed a GPr 50-esel van 1 szinten monjuk a GPr 125-ös meg ojan mint a GPr50-es elég sok változtatással(mert több van mint a RS50-GPr 50-es közt).Jahh és a mostani motorrevüt vegyétek meg mert menne van az uj RS50es meg SX50-es meg RX 50-es és mind a 3 mocit a Derbiröl másolták a Motorrevü irta hogy a blokkot,vázat meg mindent a Derbitöl vettek át Monjuk az SX50-es odabasz igaz ojan mint a Derbi Senda de azért jól néz ki mert a festés miatt hasonlit a SXV 450esre
Higyjétek el: az Aprilia nem hanyatlik, annyi SR 50 fogy, hogy a kereskedők nem győzik rendelni a legjobb V2-est gyártja nagyon jó maxi robogóik vannak, a Pegaso-t is kedvelik. Az RS 50-t és 125öt azért nem mutatták be 2 hónappal ezelőtt, mer akkora volt a kereskedők előrerendelése, hogy még gyártani kellett többet és egyenlőre az övék lesz az egyik legjobb 50es és talán 125ös ahogyan régóta van. Most azért mert egy TZRes srácnak meg egy 96"os RSes srácnak nem tetszik attól még nem hanyatlik semmi csak azért vannak ilyen megoldások, mertha a Derbi 50est veszik 900ezerért olyan minőséggel amilyen akkor egy jobb minőségű ismertebb, szebb motort 800.000ért miért kellene sokkal jobbra csinálni?
bencce nehogymár egy 10 éves motort egy tegnapelőtt kijött géppel hasonlíts már össze
na jó.nem hanyatlik.csak gurula lejtőn lefelé.bekéne húzni a féket én eddig csak rosszat hallottam róluk (megbízhatóságra értem) azért írom ezt.mondjuk nekem 8.drukkolok tytnek hogy ne legyen semmi baja a mocijának
bocs , igazad van.
kevertem vmeik másik motorral.
Tyt!
Mindenben igazad van egyetértek veled! Még h az aprilia hanyatlik... hihető, a legtöbb robogot, meg 125-st az aprilia adja el....A derbi meg nem olyan nagy márka meg sose lesz olyan mint az aprilia vagy a ducati....ennnyit erről. Nézzetek megy egy 97-es 2000-es 2004-es 2006-os Rs est mindengyiken 2006 ig apro változtatások vannak, mindig ujjitottak valamit. Most meg a 2006-s az egész egy nagy ujjitás...
iyen nekem is van csak 5 és 6 között... mondjuk nem megáll de 5ösben már nem tudja túlpörögni a 6ot... talán 4-ben sem. de alatta ott is megy csak furi hangja lesz meg tényleg gyengébb...
hagyjál már az előitéletekkel saját magamon tapasztalom 1 hónap alatt 120-at költöttem rá. de jó mondjuk azt az enyém már régebbi 96os. de JAMAL é is állt egy hónapot még április környékén, kriszé meg nem nem tudom mióta nincs kész... most egy dolog h én lezuztam de amugy is ott állna mert most épp a hátsó lengéscsillapítót kell felújítani. nem azt mondom h nem szereted mert én is szeretem, csak enyhén túlzás azt állítani h nem lesz semmi gond. bízhatsz a motorodban. a bizalmad sajnos 0-t ér. félreértés ne essék a legjobb 125ös és ha megvernének sem ülnék másra de nem kell azt hinni h tökéletes. egyébként volt valakinek még uj rs-e és ezrenként ment benne minden tönkre. te egyenlőre megusztad
5 és 6 ezer között van, de rohadtul de semmi köze a széria kipuffhoz.. az elektronika fojtott, elveszi az előgyújtást 4800és 6200 között pontosan.

bővebb info itten!
tyt
neked is megvan az a jelenség az rs nél ami a széria kipuf miatt jelentkezik hogy 5500-6500 között majnden hogy megáll, és utánna meg megindul mint az állat.?
kurva bizalmatlan és kishitű vagy...
ha nem bízol a motorban jóhogy minden baja lesz...
Hát érdekes a Futurám az "92es volt, belepakoltam majd 10ezret, és nem állt hónapokat szerelőnél! Sőőőt!

hidd csak el hogy nem lesz ezzel gond.. jó motor ez, én bízok benne és ez a lényeg...
az meg a te bajod hogy mindenféle előítéleteid vannak
tyt meggyűlik majd a bajod vele ne félj... lesz majd oyan amikor 1 hónapig nem látod mert szerviz, ez nem jó az nem jó... még 2-3 E km.
jah és az új Derbi fojtatlanul csak 22 le...
az meg sztem csak a derbi lejáratása hogy az RS50est ugyanolyanra csinálták meg mint a 125ös Derbit... gondoljátok már át... ugyanazokat rakták az 50esükbe! ezzel is akarták mutatni hogy a 125ös derbi egy 50es aprilia szintjén van :))

nem akarom fikázni a Derbit, de quadmané is zsírúj, és még alig motorozott vele mert bajok voltak vele állandóan!

érdekes az enyimmel meg semmi nincsen 1600km után, egy rossz szava nem volt, pedig mostmár azért kap elég rendesen a szájának!
Dadis sztem nem jó ötlet egy RS125 topicban fikázni az apriliákat...
elhisszük h szereted a cagivát, de mi meg sokkal többre tartjuk az apriliát a cagivánál...

Z3, méghogy hanyatlik az aprilia, ne nevettess már... Egymás mellé állítottunk egy 97es RSt meg az enyémet, és az enyém sokkal igényesebben meg szebben van összerakva...

szánalmasak vagytok...

az aprilia mindíg is világelső lesz!!!!
MEg mito banánlengővillája :D
köhöm
meg aTZRé
Nem tom szerintem gáz ez a desing egy 50es motornak.... a hátsó lengővillák meg igénytelenek ugyanugy mint a többi 50esen meg 125ösön. csak az rs 125é szép
Mitot nem hasonlítjuk egy szaros 50-eshez :D