Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

beszarás
Nem mehet rosszul egy 450es négyütemű egyhengeres blokkal a kis RS 50!
tied is extrema
Valahol az alján... Mitoban legalábbis úgy van.
Szedd le, az egész tankot és keress rajta egy lyukat .
pont ma láttam at rs-ed valameyik oldalon h eladó vagy valami. tök szép!
hali, valaki nem tud vmi bontót bp-n, vagy környékén? a benzin visszalejzőnek a kábelje hol megy bele a tankba? (94.es RS)
162 csak elfogyott az út!
Ha picit hűl a levegő akkor lesz egy újabb teszt!

Más:
olvastam hogy tudtatok fojtatlan elektronikát szerezni! Nagyonszépenkérlek áruljátok már el hogy HOL lehet kapni és MENNYIÉRT mert nekem is kurvára kéne!!!!!!! jó a fojtott is, majd kiherélem!!
va itt valakinek extremaja? nem tudjátok a lábtartó ugyanolyan? mert a bontóban nem tudják, bár ránézésre állítólag ugyanaz.
Tyt!
Mennyit hoztál ki az RS böl? olvastam hogy már téped neki!
nem az a faszság hogy elmondod, hanem hogy komolyan veszed azt a sok zöldséget
na végig olvastam amit írtatok ,csak annyit akartam hogy abbahagyom ( a vitatkozást meg a kötekedést) erre kétokom van.
1.nem volt még soha apriliám szal személyes tapasztalatom nincs,csak amit innen onnan hallok de (ez már a második ok) ki tudjahogy ők hogy használták?!
egyébbként ha neked tyt az faszság hogy elmondom amit innen onnan hallok...
no befejeztem
akkor inkább veszek kipufogót!
pont ezt akartam...
sok,50es gépen alig dob.
uh! és ez a komplett gyújtás RS 50re kb mennyi lehet?
kb...nekem gyári rxé van,de enyém replica rx...a racing gyújtással 160at simán ment,most megy 150et de nagyon nehézkesen,inkább 140,de még ez is nehézkes.
akkor kéne egy alaplap meg egy lendkerék is! erre gondoltál?
nem.az nem az egész gyújtás. ha a blokkban meg mindenhol meg van csinálva akkor ütős
Én úgy olvastam hogy lecserélik 4ütemre és hogy felhagy a 2ütemű motorok gyártásával!
Mert lenne az enyémre 12000ért TOP de ez csak a kis doboz ami a vázon van! Akkor azt mondod xlzx hogy dob rajta sokat?
Ez igaz hogy tesznek bele 4ütemű-t de mellete ugyan ugy lehet majd kapni a 2-ütemű változatot is.Nem hinném hogy CBR ellenfél lenne mert ezt azért 1 kissé sportosabb és másrészt a Piaggio új 4ütemű blokkja lesz bene ami nem hiném hogy szar lesz.De ha még is igy lenne akor még mindig ott a 2ütemű
hogyne jelentene? alul is jobban megy meg fölül is.
JAMAL!
Neked tuning elektronikád van? jelent neki valamit teljesítménynövekedésbe?
milyen elektronika,honnan szereztél? nekem is kéne vmi RXbe mert már nem a gyári sport van benne
bakker mért laktok ilyen messze én is mennék szerpentinre