Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs télleg alubáz, de attól függetlenül még mindig ratyi az az ajp fék, igénytelen egy fos---
Dadis!
Te milyen fémvázról beszélsz? 2006 ba élünk! Aluvázas az RS 50 és a fékek meg a futómű se SZAR!!! a kidolgozás meg föleg nem! A cagivád esetleg....!
ez elszomorít és megerősiti azt a gondolatom hogy az aprilia hanyatlik
NEM! Semmi lényeges változás,.!
te vagy az én barátom
bár kitudja ezuttal lehet hogy sikerült minőségit alkotni?
Nema cagivát tartom a legjobbnak, de ez az aprilia akkoris marad ugyanolyan szar :)
Köszike a segítséget! A visszajelző nincs kiégve. Ami nekem feltűnt, h semmilyen drót nem megy a tankba. Mondjuk nem tudom, hogy méri, h mennyi benya van benne....
sorry, de nem értek hozzá! Csak msot tanulok
Ti mennyit szoktatok menni utazóba?? 120 - 130 km/h ?? mert én 100-110 km/h és akkor pont 6000-6500 fordul és nem megy a power se....
hy everybody! sztem az aprilia mégha nem is a derbiről coppintotta az egészet azt tudta h a (derbire nagyon hasonlító) dizájn be fog jönni a népeknek és mivel sok helyen (majdnem mindenhol) az aprilia sokkal ismertebb és nagyobb népszerűségnek örvend, és ha vki derbi formájú és dizájnú motort akarna venni (csakhát nem van a közelben márkakereskedés v nem ismeri) ezért ránéz az új rs re és azt mondja: ez biztos jobb mert:-ismertebb márkáról van szó
-3 helyett 5 év garanciát adnak (asszem)
-használat után könnyebb eladni
-jobb a szervízellátása

sztem mind2 gép picsajó meg minden, csak a derbi előbb jött ki ugyanazzal a külsővel
De nem érdekel nem akarok vitázni vagy összeveszni senkivel
Egyébbként meg nagyon tudhatod mi a jó minőség ha a Cagivát tartod legjobbnak.. persze nagyon jó a Cagiva csak ott is vannak minőségbeli dolgok...
Most miért kell így lefikázni? Olyan szép! Meg szerintem a Többi 50esnél is jobb... Mielőtt valaki félreértené: Peugeot robogó (az autót nem ismerem)
Ez egy baklövés, ugyanaz a trágya fémváz, ratyi futómű, fos fékek, hulladék kidolgozás, szemét minarelli blokk, drága is, meg szar is.- Megszakértettem:)
kösz
Mikor megláttam az új RS 125öt akkor már az egyik kereskedőtől tudtam hogy jön az 50es is ami nagyon hasonló lesz.Bécsben van egy hatalmas motorszalon ahol többekközött Apriliát és Derbit árulnak. Ott állt a GPR és az új RS meg akartam nézni élőben, nah(kép az adatlapomon)(mindkettő 125ös) és egyik után ráültem a másikra. Aszittem rámjött a mániás depresszió, mert útközben egyszer vidultam mert tudtam hogy egy RS 50 lesz a következő mocim a másik pillanatban pedig az életkedvem is elment mert az addig kívánatosnak szépnek látszó Derbi olyan igénytelen volt, mint mondjuk egy Peugeot.
Hehe már van új RS 50 fennvan a www.aprilia.com -on szakértsétek meg azt is
esetleg kiégett az égő...tank alatt a csap szentem normális...
Hellósztok!
Egy hete vettem egy 94-es RS-t és lenne egy kérdésem...A Benzin visszajelző (tartalék) nem világít, pedig semmi benzin nincs a tankban, nem tudjátok h ez miért lehet? Amúgy a tankba nem megy semmi kábel, ezért furcsálom...
A másik meg, h gyárilag hol van a benzincsap? mert nekem szorosan a tank alatt, és szerintem annak nem ott kell lenni, bár nem értek hozzá, de annak vmi elérhető helyen kell lenni nem?
Kérlek válaszoljatok, és sorry, h ilyen baromságokkal fárasztalak titeket!
Előre is köszi: suking
nekem a régi szivlámpa jobban tetszik, viszont az utánalévőknek jobb a fényezése... pl JAMAL-é qrva jó..
Szerintem is a 98-as 99-es rs -es ek a legszebbek
De azért egy 2006-ost jobban elfogadnék
Szerintem mindedj hol van a kipufja mert kurva jó és zsír ujj
külön külön ezt elég fáradalmas beirni minden topikba erre találták ki az üzenöfalat
Holnap lesz az Üllöi úton,Budapesten,a 18.ker.-ben,5-kor egy afféle motoros találkozó,akinek van kedve jönni az dobjon egy mailt a czmarton@citromail.hu-ra
nem csak te vagy ezen a véleményen hanem én is és még vannak egy páran....
Saját véleményem ha m,egengeditek.... Nekem a régi rs 125 jobban tetszett. Kerekebb volt a fejidomja, és jobban visszaadta azt a motogp 125 ccm hangulatot.Jobban hasonlitott azokra a gépekrte amiket talmáék nyúznak.