Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is kellene lábtarto hatso baloldali (az utasnak) mert le van törve a fele ha vki tud vagy van neki elfekvöben az szoljon :)
orulok neki
yah lehetséges.... egyébként kirááály az elektronika nagyon viszi a gépet
akkor biztos nem is er le neki nem veletlenul van az ott
Szerintem nem gáz, egyébként azt a kis bütyköt kell lekoptatni , de nem gáz ha nincs rajta olyan egyik haverom mociján sincs csak sima lábtartó azt ennyi....
gondoltam pirosat veszek
oks adjál... meyik bontó?
radiális fék...

ha netán versenyzésre adnám a fejem, sokkal könnyebben lehetne eltérű méretű tárcsát berakni
jah leer, sztem nem jo otlet meg miert nem veszel ra hasznaltat? ugyan oylan jol megteszi. adok tellefonszamot ha kell
egyébként leér kanyarban a lábtartód? az a kis bütyök. mert nem tudom gáz-e ha hátsó lábtartót rendelek előre mert ugyanolyan, leszámítva azt a kis vackot...
az a gyökér plexi 16E úgyh inkább nem kezdem el fujogatni.... félek csak gányolás lenne belőle.
na ez jo otlet majd felmegyek en is.

hat en magamnak fujtam le tudod sotetito spray-vel, szoval amennyit fujsz ra oylan lesz fustszin-tokfekete
rsata: a tiedet láttam mert abból volt egy minta, reméltem az 50esé hátha jó de nem lett jó az sem...

csombek: ez jó 5let ez a sötétítés mennyiért csinálják? csak full feketére lehet vagy kicsit füstösre is?
kedden hozom el a mocit de a 7végén nem leszek itthon és viszem jövő héten hátsó lengéscsillapító felujításra de 3 héten belül ha csaba mocija is kész majd lemegyünk 125ös arra is. meg a cbr-es társaság is, már tervezgetjük régóta...
95os de en csak lesotetitettem azt amivel vettem
nekem 11000 volt!
tokeletesen egyetertek gyere matrazni 7vegen jo kis tura neked :)
furcsa... ha jól látom szívlámpás az RS-ed, de nekem az a 7500ft-os nem megy rá a mocira. tök másh kell csavarozni... mikori évjárat? mert elvileg 95-98ig ugyanolyan a plexi.
jah, 7500 ft
inkább megyek ringre vagy valahova kanyarogni, mint h azt nézzem h kunmadaroson h mennek egyenesen a motorok. Nekem annyira nem jön be a stuntozás meg a gyorsulás, biztos feelinges meg minden, de engem jobban leköt a versenyzés (amitől még qrva messze állok) vagy egy jó szerpentin.
szatuna kft árul! szatuna.hu! én legalább is onnan rendeltem
kunmadaras az falu? hát te hova járó motoros vagy ember?
csombek honnan van a plexid és mennyi volt? mert én nem találtam sehol csak a gyári átlátszót
Bocs hogy megkérdeztem! meg ne ölj érte!
rsata te gondolom a falu gyorsulási versenyekre járó motorosa vagy nem?
jah, ezt olvastam enis h nem sok jelentosege van inkabb csak h legyen mar valami uj rajtuk