Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jo azért ne vesszetek össze:D:D

Van 3db feleslegesem szal sztem mindenkinek jut:D

msn cimem:vgvg3@msn.com
na szóval jobbra előre
ja nem is jobb előre kell...!!! nem balra. látom felvettél msn-re, csak offlien voltál. majd este leszek!
a bal hátso az enyém :P
de a lábtartója az enyém
Engem is érdekelne az msn címed....látom olyan az RS-ed mint az enyém, lenne néhány kérdésem, persze csak ha nem baj!
bal oldalra előre! az qrva jó lenne ha van!!! MSN címed hol találom?
Nekem van felesleges lábtartom,melyik felére kellene?

Ha érdekel vegyél fel msn-en..
valameyik cbr lábtartója megy az RS-re. egy bontó fog majd küldeni!
éa lábtartod honnan lesz?
Mivel az aprilia tököl csak összevissza, megrendeltem egy MRA füstszinü versenyplexit... de csak jövő hétre jön meg addig is felujittatom a hátsó lengéscsillapítót. már csak a lábtartó kell és kész is.
Az AF1-en sem mindegyiken működik a visszajelző (gyárilag) de ezeknek a benzincsapján van tartalékállás, amelyiknek nincs, azon müxik a visszajelző. (125.vilaga.hu-n olvastam azt hiszem)
Ezt már én is néztem, de.... nem is hívtam fel:P
Hívta már valaki?
Nem tudsz vmi bontót? Jah és mondjatok már vmi jó gumit, mert a hátsó az nincs vmi jó állapotban...
Nekem ott a fuel lámpa, és a csatit rövidre zártam és világított, szal nincs kiégve... tankot levettem sehol egy kábel, szentem nem gyári a benzincsap....ott kellene bemennie.
A leo-t 50-esként hazsnáltam, ezt nem, csak most nincs rajta műszaki még...
Ezt a mocit 50-esként használod?
És az elözőt?
Az enyémen sincs semmi visszajelző
Maradt a tanklötyöktetés Vagypedig nézzetek bele gyufával
Valaki nem tudná lefényképezni a tank alatti részt? vagyis inkább a tank alját....szentem ez nem a gyári benzincsap
Nyugtatna, ha nem lenne ott a visszajelző lámpa, meg a kábel....
nyugtasson a tudat hogy az enyémre a Yamaha még egy rohadt kis visszajelző ledet se adott a tankhoz szal marad gergő taktikája.az se rossz
Igen, kb 5 napja vettem meg a motort. Köszi, már most szeretem!!! Szerencsére csak a bal oldal sikás, de nem vészes, már le is bontottam... Egyedül ez a benzin visszajelző idegesít, mert sehol sincs lyuk a tankban. Szentem a benzincsapnál mehet be vhol,...azt is vennem kell, mert nem lehet mpozgatni, vmi szar lehet vele!
vannak ilyen nem normálisak a világon! a váz vajon hogy bírhatja ?
az