Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem mit tud? kanyarodni azt jol tud, eleg jol. te is inkabb azzal foglalkozzal neazzal mit megy vegre.. fel kell noni
rsata a te véleményedet is szívesen meghallgatom h magyarázd el a régi és a radiális között a különbséget. kicsit kevesebb erőt kell kifejteni hát eddig sem haltam bele h 2 ujjal meg kellett húzni. azt mondtam h a fémfékcső tényleg jó mert sokkal adagolhatóbb..
Bence az a fékes dolog!
csombek!
neked mit tud az RS?
7-8 kilóval tényleg könyebb lett.....

egyébként meg tudod mik azok a radiális fékek? meg h neked az mire jó? mert jól hangzik, csak ha visszatennéd a régi fékjét, akkor 0 különbséget éreznél.
"a könnyebb és teljesen digitális műszerfal" hat ez valoban oriasi belso ujitas
és szerinted a könnyített felni, a könnyebb és teljesen digitális műszerfal, a megújult elsővilla, a radiális fék az mind csak külsőség?

nem is értem minek vitatkozok veled...
Yaya.. én is majd 2 év múlva valami újabb 600-as CBR-t szeretnék........ szal inkább majd arra költök...
gratulálok Tyt, megfogtad a mondanivalóm de mind1... az egyetlen dolog ami újítás és nem külsőség az fém fékcső.

egyébként félreértés elkerülése végett nem fikázom a motorodat, ha több mint 2 évet akarnék rajta eltölteni én is amellett tettem volna le a voksom, csak 2 év múlva iyenkor már egy 600as nyergében szeretnék ücsörögni, így pénzkidobás lett volna annyit költenem.
a blokk rotax 122 ua.,mint az előző RSekben... az AF1 ben ugyebár 123as van, de nagyjából megegyezik a 2 blokk...

amúgy azért írtam le ezeket, mert már régebben is ment erről a vita, hogy az RS125 nem változott semmit...
ez igy igaz...egyébként meg a figyelmesebben olvastál volna bencee pont a blokkra kérdezett rá h miben jobb :)
Ámen! erről van szó
jesszusom mennyi faszságot írtatok

Másrészt szánalom hogy 1 nap alatt kb. 30szor írjátok le Ti igen művelt emberek a fojtást elipszilonos jével

Bencce!
Hogy mi változott?
Első futűmű, felnik, teljes idomzat, teljes fékrendszer /radiális lett + gyárilag fémfékcső/, teljes műszerfal, lámpák, indexek...

na szal az hogy nem változott semmi az egy egetverő baromság... A váz + a blokk megmaradt és ennyi

ja és az AF1 8 lóerővel erősebb? loool!!! üljél már rá egy AF1 re meg egy új RSre.. meg fogsz lepődni! Én ültem már több AF1en, volt sajátom is, és KÉPZELD az új RS jobban megy.. pedig tényleg bevallanám ha szarabbul menne..
az meg h belerakták ezt a buzi fojtást, hát arról senki se tehet, ez egy hülyeség és kész. Ki kell venni, csak találnom kell eladó elektronikát...

másrészt az még mindíg a te bajod ha azthiszed az apriliák szarok.. pont engem akarsz meggyőzni amikor én többet lehúztam a tiédnél sokkal régebbi apriliával :D
a megbízhatatlanság egy hülye előítélet... Z3, Te is beszélsz már itt akkora faszságokat h már fáj... "azt hallottam" meg "a haverjaim szerint" az aprilia megbízhatatlan...
tudodmit? én meg azt hallottam h a yamaha az

jééééézusom...

bárki bármit mond az aprilia az mindíg is egy kurvajó gyártó marad, egyedi temperamentumos és csúcstechnikájú motorokkal, amik sok törődést igényelnek és ennyi...
az itthoni motorpiacon eddig sem kavart túl sokat...
jó azért kösz
A GPR 125be is négyütemű blokk lesz! CBR ellenfél! Most olvastam a képes motorba! Melyik hülye találta ezt ki? Meg azt írják hogy felhagy a 125ös 2ütemű motorok gyártásával!
nincs vkinek kedve jonni 1 kis visegradi gurulasra olyan 5 korul?
Hááát, szoktunk arra csapni, de nem az igazi, csak egykét kanyar van ahol lehet kicsit koptatni a koptatót, többi az hosszú íves, meg sokan vannak,, anynira nemnagyszám.
Még az is lehet De inkább 600as RSVre kell gondolni
Hmm meg van hogy mért lett ugyan az a RS50es mint a Derbi GPr 50-es.Nah most ugyebár mind a 2 cég az Aprilia meg a Derbi is a Piaggio keze alatt van és mivel hogy nézhetjük úgy hogy 1 cég ezért döntöttek úgy hogy ugyan azt megcsinájják mint a társak csak aprilia néven De azért az Aprilia még is csak 1 nagyobb cég.kiváncsi leszek a következő 20 mocijukra mert elvileg anyit akarnak a közeljövöbe kihozni hát ha lesz Mulhacén hasommás is meg lánc hajtásos robogó is
persze csak azok akiknek rs-e van
Aki fennt van myvip-en az vegye fel ismerősnek: Aprilia RS
Te nem vagy normális !!!!!!!!!!

Amúgy minden oké???
ott a pont
Egy külsős ember erre azthinné hogy agybaj de szerintem ez nagyon fontos mert a beszédet ugye nem hallja de ettől van egy erős érzelmi kötődés. És lehet hogy észre sem veszed de emiatt óvatosabb vagy a gázzal, óvatosabban mész. Meg aztán amit meghálál az a tisztítása, mert tisztán sokkal későb romlanak el a dolgok...