Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vazzeg,Lehet..
lehet hogy ő is hülye
Azért elgondolkodtató,hogy ennyire hülyének nézi az embereket
Igazi hülye
hát persze
ezt nézzétek meg
Tipikus eladó:)
ok elfogadtalak,de ebbe szvsz nem nagyon tok segíteni :S
Matt^RS_125! Thx!
Felveszlek msn-en, mert érdekelne. hogy a motorodon pontosan h van a power, és ott egyszerűbb beszélni.
nah szóval ez az én RX 125ösöm,rotax 123as blokkal,elektromos powerrel
egyébként nagyon szép a motorod ;)
ebbe nem vok olyan biztos mert a kockalámpás RS-ekbe tuti h 123as volt és talán amikortol szivlámpa van onnantol van 122...szvsz...söt lehet h 1997töl...de nekem is 122van meg Csombeknek is holott a mienk 96os...jah és nem volt motorcsere :D
xlxz! Ez rotax 123as blokk nem? Az RS-ekben már Rotax 122 van, az AF"-esekben volt Rotax 123as.
De gondolom ugyanott kell keresni az enyémben is.
az előzőhöz csatolom:
Nah mostmár tudom h tuti ez a power, mert az enyémen itt egy kis fémlemezzel van lezárva a lyuk, és gondolom akkor oda lehet beszerelni.

xlzx! Neked oda a powerhez megy vezeték vagy nem? Szóval ez elektromos vagy nem?
Ja és ha valaki tudja mondja már el h mi a különbség az elektromos és a vákuumos power között!
Mindekettőt ugyaarra a helyre (a kipufogókönyök fölött lévő részre) kell szerelni?
A kipufogóban hol szokott fojtás lenni? a könyök és a dob között vagy a végén a dobban??
Szóval az egészet cserélni kell vagy csak a dobot?
kézzel nem valoszinü h elérsz valamit én már probálgattam ugy :S
Ha jól emlékszem neked vanank polírozós tapasztalataid...leszeretném polírozni az NSR-t, hogy ajánlod? Matricánál lehet?meg milyen krémmel?meg gép helyett jobb ha kézzel dörzsölöm nem?
dehogynincs...itt vannak...

egyébként itt van lábtarto is de ha aztmondtad h italmondonák van 5 ezerért akkor nem rendelek... :)
Egéybként miért nem próbálsz egy régebbi RS-ből szerezni? egy régi ami rotax 122es blokkhoz van, a tied is ugyanolyan, talán bontókban kéne megpróbálnod.
ott sincs most néztem meg.
azt igen nehét lesz szerezned szvsz...inkább ha sehogy se jön össze rendelj ebay-röl...
na mostmár utoljára teszem fel a kérdést /ha írt már rá valaki valamit akkor nehari, írja má le még1szer :)) /

szóval!

ha valaki tud szerezni RS125höz Nippondenso gyújtás elektronikát /még mielőtt vki össszekevi a Ducati feliratúval, az a power elektronika/, tőlem lehet fojtott vagy fojtatlan /ha fojtott, akkor kiheréljük/, akkor írja már meg hogy HOL meg MENNYIÉRT!!!!!
mailemre is jöhet!

tyt@vnet.hu

ha már vki válaszolt volna régebben akkor plz írja le újból, bár nem láttam h lettt volna reagálás.

előre is köszi
üdv
xlzx. Az ami a henger elejejénél van. és a kipuffcsőhöz lóg be ha minden igaz, hogy tudja állítani az átmérőjét.
miyen motor ez???
superbikeba volt a pinamágnes!
Tyt ez a superbikos vagy a motor revü tesztben volt mert mind a kettő csinált eggyet