Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az olaszok dizájjjban mindig jok voltak, pl ducati 999r....mindig szépet alkotnak...
kitudja hogy az RSV-t miről koppintották...
naja Bence megmondta a frankót.. Az RS125 az RSV koppincs... azpedig aprilia...
google-t felejtsétek már el...
az RS 50 ugyanaz maradt régen nem? vagy az is a 125ös küllemét kapta?
de a lengővilla egy ilyen kis motoron sztem normális h iyen, az összesen iyen, nézd meg a mitókat is meg mindent, csak az 125ös RS-eknek van szépen kidolgozva...
rákerestem neten de RS 50-re nem adott uj képeket...
1 RSV és 1 Derbi közt igen csak soka külömbség!De azért azt te sem mondthatod hogy a RS 50-es nem ugyan az mint a GPR!1dül a tökür meg idom tér el a lengövilla is meg ulés is meg midnen meg1ezik.
quadman felejtsd már el ezt az aprilia lemásolta a derbidet........ a saját RSV-jükről másolták az egészet. semmi köze a derbidhez, az néz ki ugy mint az apriliának az RSV-je...... nehogy már a csík húzza a repülőt ugye?

ettől függetlenül qrva jó kis gép a derbi!
A Derbi topicba leirtam már régebben
Bazze quadman neked 125-ös Gpr-ed van az picsa jó, hogy szuperál ?
Hát az meglehet mert ijen 1szerüen csináltak 1 motort hogy megfogták más motorját és átfesteték,és szarnak rá hogy ezt más kitalálta meg midnen ök meg büszkék ara hogy más mociját lemásolják és akor húú mien frankó
szerintem meg csak épp egy pofon a derbinek h a csoda 125ösük úgy néz ki mitn az aprilia 50ese :D
sztem az aprilia röhög a markába
Nah igen!RS 50 az meg már tiszta koppintás csak a tükörbe nem akartak indexet teni inkáb meghagyták azt a oldalrol kijövöt!Azé az RS 50 és GPR közt már igen nagy a hasonloság!A Tank formája is meg egyezik meg ülés meg index meg sznte midnen!Hát ehez csak gratulálni tok az Apriliának há ekkora nagy márka csak ijen másolásal tud kihozni 1 uj gépet! Én többet vártam volna töle!
nézd meg az oldalán a jelet és gilera
csak geci nagy betűkkel viccből rábaszták hogy GILERA mi?...áááá emberek
Ez a Derbi GPR!
Nem Gilera!
Nekem alapból nem tetszik, az ülés alatti kipuff. Azt mindenkinek látnia kell, ha én egy batár nagy kipuffal járok . Nagyon jó volt az ott oldalt! Szebb
komolyan Ti meg vagytok verve ezzel a hasonlósággal... Nézzétek már meg élőben a 2 motort.. az RS sokkal teltebb, és sokkal bonyolultabb és igényesebb idomzata van... az RS váza, fékjei és futóműve is komolyabb...
másrészt szvsz nagyon szép az új RS kipuja, nem kell elbaszni holmi ülés alatti szarokkal :)

najó én picit elfogult vok
CSő a Derbi Gpr nek is ülés alatt van a kipuffja és a formája is gyönyörű, majd nem olyna mit az 2006-os Rs-ek külsőre sztem.
www.derbi.hu/m_gpr_50_r.html
www.derbi.hu/m_gpr_125_ r.html
www.derbi.hu/m_gpr_50_n.html
www.derbi.hu/m_gpr_125_ n.html
a szépség a részletekben rejlik
Hát gyönyörű :)
egyszerű, könnyű és praktikus nem kell bonyolítani a dolgokat
www.aprilia.com/modelli/road/z...

LooooooooL, csak igényesen, kábelkötegelővel van felkötve a fékcső :D
Hát ja szerintem is igazad van de ne szóljunk bele ő tudja
Az olaszok mindig is hatalmasak voltak designban!
mert a gilera már 93ban tudta hogy mitől döglik a légy