Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na jó megyek füdök 1et mert különben törik a gép....
kihagytam, hogy 06"
NA mára elég lesz,. rs50, rs125 rulz, :))
rajzolgatás közben a rajzolásra koncentrálok nem terhelem le magam
az nem érdekel hogy 4t-s e a pocket bike...
lehet hogy túl bonyolultan fogalmaztam számodra?
Oklevél???hát ha nem fáradsz benne el nagyon akkor örülnék neki.pizsit még nem lövik majd csak 8:30kor. Yamaha Powaa?naná.
akkor mi érdekel? rajzolgatsz és közben kitalálod ezt a sok f*szságot mi? csak gratulálni tudok...oklevelet készítsek neked? és tzr powaaaa óóó je...nah mehetsz aludni mára már lövik a pizsit nem?......
nem tudtam hogy 4t.de kurvára nem érdekel
már erre reagáltam mielött írtál valszeg késett.
Minjá jön tyt, és megmondja majd a frankót, hogy mitszarakodunk itt aprilia topicban :)
áááá de 50es 2thez ne hasonlíts 50es 4t-t...ahhoz hasonlíts 150es 4t bazzz...áááá nagyon fáj
én se vettem új motort pocketbike alatt én azt a pici speedmotor hasonmást értem amibe 50ccmes motor van és 70et megy
lehet félreértettem azta robogó pocketbike dolgot
tudom mi a pocketbike bazdmeg,de az is jobban megy mint a tzr...1 4t 150es cross pocket odaveri.
én pl kurvára nem vennék új motort...főleg nem 50es speedet....
nem érted.ezekszerint nem olvastál vissza.egyik srác írta hogy ha RS50et vesz az olyan mintha RSV-t venne ha meg TZRt akkor meg olyan mintha egy pocket bikeot venne.egyébbként a pocketbike nem robogó teee.
Azért annyira nem megy mint egy köpcös robogó:) gyúrma robogó meg oda is bassza :D
én csinálok bolhából elefántot? te kezdted a vitát arra h pocketbike....nem tök mind1 mi? 50es speed gép húúú ájuljunk el....szaros robogó is ugyanúgy megy baszod..nem tök mind1? csak 50es...
nem.az nem utalás.ha én azt mondom egy F1es kocsira hogy nem megbízható mert csak 400km-t megy el egy motorral attól még nem mondtam rá hogy szar.te is érdekes vagy mindent felfújsz.Bolhából elefántot csinálsz.
Gurulhatnánk egy kört huntertom :) most éppen vagy egy evom:)
a nem megbízható az nem utalás a szarra? pff...furcsa gyerek vagy te is...
Mondtam én ilyet hogy az aprilia szar?azt mondtam nem megbízható és hogy másolt a derbitől és hogy ez "érdekes".de mondtam én befejeztem.ezt a közmondást még nem hallottam.de teccik.ma is tanultam valamit.istenítem a TZRt???ne röhögtess.azt is leírtam már róla hogy mi a baj vele.mellesleg nem én kezdtem pocket bikeozni a másik motorját.
Ez már megint szánalmas vita..
Az 1ik fikázza a saját motorját mert nem üzembiztos(Az még megsem fordult a felyedben,hogy estleg TE nem úgy bánsz vele ahogyan azt kellene??)A másik meg a Cagivát isteníti de valamiért folyamatosan eladja ami van neki (ezt sem vágom).A maradék kettő meg itt emberkedik mert a saját topikjába senki sem ír!
Nőjetek már fel!
ne legyél már ennyire okos....másik fórumba írod h aprilia így meg úgy nem megbízható...a faszt nem az,csak gondozni kell mint 1 bnőt.... és nem is értem mit jampizol itt 1 szaros tzr-rel,állandóan azt isteníted a semmire...mást nem vagy képes elfogadni hogy jobb mint a tzr..."minden cigány a maga lovát dícséri..."-de te nagyon.
ismételten mondom hogy nekem aztán mindegy mit csinál az aprilia de azért ez fura volt.befelyeztem.