Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy épppen arról hogy ki a hülyegyerek
én is mindig benézek hozzá a garázsba minden nap,2x vagy 3x és néha ráülök,meg mondom neki hogy kitartás nemsoká meglesz a jogsi azt mehetünk.meg mondtam neki anno mikor fölraktam a képét hogy megdicsérték
Jahh és a tudtok rövid o
Ugye-ugye hülyegyerekek!Tudtók ti más témáról is írni,Pl.ki-hogyan szeretgeti a mociját!Függetlenül attól,hogy épp TZR vagy RS,vagy akármi!
én is mindig amikor elmegyek mellette megpacskolom az ülését... meg beszélek hozzá h nemsokára indulunk örül-e neki, meg ha megjöttünk h ez jó volt. Dugóban meg a tankját szoktam kicsit megpacsolni h ne aggódjon én is qrva ideges vagyok és mindjárt kimegyünk a sok buzi autó közül:) most pedig tartozom neki egy bocsánatkéréssel h összetörtem a plexijét meg lekaristoltam egy kicsit... de remélem az uj dolgok majd kiengesztelik.
én is szoktam a TZRhez beszélni.mikor először mentem vele és leszálltam róla megpaskoltam az ülését és mondtam neki hogy ügyes voltál
egyébként meg soha semmi sértőt nem mondok róla mert tuti érzi vagy meghallja a teraszon. azt közöltem már vele h egy kényes ribancnak tartom de ezért szeretem
és nem le szarozás! igaz xlzx
jó csak egyértelműen rámutalt a dolog

és az h azt mondom h a megbíhatóság szobrát nem róla fogják mintázni az nem szídás.
Neveket nem írtam-szal akinek nem inge....
Jah és Krishboy légyszíves világosítsál már fel h amióta van RS mi változott rajta a küllemén kivül? Hogy mivel lettek jobbak az újak? Azzal h telerakták folytással és 6-8 lóerőkkel kevesebbek mint egy AF-1 vagy 1 régi RS? versenyreplikát miért jó folytani?

egyébként az előbb nem az apriliát szídtam, vonatkozott ez minden 2T 125ösre.
erról van szó.úgyhívják önkritika motorra átültetve én sose mondtam hogy aaa a TZR az AtyaÚrIsten a motorok közt.le is írtam hogy hibái is vannak persze.mondjuk én nagyon szeretem a motoromat emléxem mielött először mentem vele megeggyeztem vel hogy én vigyázok rá és ő is vigyáz rám .
Krishboy állítsál már magadon. Mielőtt hüyeségeket írjál olvassgass kicsit... Nem fikázom a saját gépemet. Imádom de nem mondom h tökéletes lenne. És minden nap az ideg öl meg amikor nem áll itt a teraszon, és semmil másra el nem cserélném. Itt mindenki valami rózsaszín fellegek között él h húúúú bazmeg apriliám van, qrva jó. mint az ovodások, ami nekem van az a legjobb. pffffffff.... scofield te meg képzeld el h minden héten szétszedem, megnézegetem, lemosom, polírozom.
De van itt egy két példa, Dadis vagy Joe-Z. ők nem szerették a motorjukat nem? azért ragadt meg mert mind a ketten kimentek reggelente és a képébe vágták h te mekkora egy szardarab vagy, Joe-Z még azt is hozzátette h mindjárt jön az SV és elkerülsz innen a francba. Aztán a két motor gondolt egyet és megakadt... nevetséges amit itt egyesek levágnak...
XLZX!

én erre gondoltam pocketbike alatt.ez 43 és 49ccmes változatba van és mindkettő 2t.

wih.uw.hu/wih/index.html
régebbi technika,kevesebb folytás....
Az én AF1-em is mindenhol húz frankón!Most akkor az én öreg vasam ilyen kurva jó vagy a ti újjabb gépeitek szarok..?
Dadis nem tudod mennyire kanyargós a tihanyi félsziget nél az út
jaja
ugyis megyünk majd balatont kerülni csak még nem tom mikor
meg most majd megjön a pénz akkor megyek tihanyi félszigetet megkerülni azt összefuthatunk
hülye! de milyet 50es ből?
hello
annyiért már motort lehetne venni nem gondolod?
A megbízhatóságról meg annyit hogy az Aeroxomat és az előtte volt DTmet is mindig szerelni kellett, a haverom SRjét pedig egyszer sem én nem tudok konkrétumokkal szolgálni mert csak egy-egy darabról tudok. Kinek a pap kinek a papné kinek meg a pap bombázó lánya..
és kb ez a lényege egyébként az elektronika kérdésre , cséljétek ki a gecibe..... én is cseréltem , és bármeik fokozatban bárhonnan már 4000-től is elkezd húzni elég durván...... egyébként én városban pont az 5000 - 5500-as fordtartományt használom.... ti akkkor mindig üvegeltek vagy 4000-en dövögtök??
Az rs nagyon jó motor ,de az 50-es télleg nem az igazi !Amúgy az apriilia rs125-ösbe rohadtúl jó.A szomszédomnak rs 50-ese van és eléggé csúnyácska hangja van ,de lehet,hogy nem minden rs 50-re igaz ,de nekem elvette a kedvemet az akkori rs 50 vásárlásától!!!
Dadis! az RS 50-t azért védem mert a napokban veszem át
Z3! a pocketbikeos hozzászólásom az RS50 fórumban van
akkoj jopog mikoj töjik.ez is egy közmondás. (Boci nápjini)