Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah megvan???
akko jo h nem találtam :)
az nsr 125 topicban volt az a kis beszélgetés..... de vagy 3-4 oldallal visszább
de hol melyik hozzászolásnál mert már 3 v 4 oldalt visszaolvastam de csak annyi láttam h tuning nagyon jól nyomja
Ott volt bizony.
akkor a CBRes topicba volt.
én mindennap olvasom ezt a forumot max nem szolok hozzá de tegnap nem volt itt semmi féle osztás..euroringröl volt szo meg kicsit vitatkoztak a srácok :D Cagiva Mito vs. RS 125röl nem volt szo itt
Hello mindenkinek!!
Lehet nem ide való de szerteném megkérdezni hogy ha én ki akarok menni ausztriába egy 50 pappirokkal rendelkező motorral amin van biztosítás, és ki lehete vele menni vagy kell vmi pappir hozzá??
És ha kell hozzá akkor milyen és hol kell kérni????
SÖRGŐS léci
Sajnos én is kimaradtam. De megnézem.
te tegnap kimaradtál az osztásból.pedig marha jókat röhögtünk.olvass vissza ebbe meg a CBR 125ös topicbais
holnap megint itthon a drágám
bár mégnem 100 de legalább már itthon lesz
Légyszi segítsetek!
Miért van az hogy hidegen beindítom és az alapjárat felmegy 3000-re, ha ráhúzom a szivatót akkor lejebb megy, se ha bemelegszik 80 fok környékére akkor van hogy nincs is alapjárat vagy ha van akkor ihagy, leáll. Mit csináljak vele?
én nem lennék abba olyan biztos
naja címet kérünk, meg érdekelne h marad e a gari?
hát de őszintén szzólva sehol nincs az EVOdhoz képest
te csak most jöttél Grat a géphez
pont ma olvastam a motomixben az MX 125 tesztjét...ugyanerre panaszkodik a csóka hogy alul van benne 1 kis erő,középen semmi,kuplungolni kell,fönt meg kurva jó....
Ha sikerül kicserélni az elektronikát, és jól is megy vele a gép, akkor nekem is adhatnál címet, mert a tököm tele van ezzel a kibasz"tt akadással!!!!!!!
És nálunk nem nagyon eröltetik a garanciás cserét....
Akos!!!
Rakatsz bele új elektronikát????? Gari megmarad??? mennyibe van?? és melyik szalon ez?????

amúgy a rendszámom meg van még, el lett távtartózva a kipuff 1 picit és így nem fújja rá!
Jah, nekem is nagyon tetszik.
De arra nem volt pénzem.
Bazze kurvára jól néz ki az új RS 125!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ma viszem szervíbe átállítják a motrot + kap 1 új gyújtás elektronikát meg talán 1 kipuffot is
Tyt hogy állsz a kipuffal nem égett le a rendszám? vagy a tartója ?
Mivel mással? ...
naja ,Akossrac is ittvan! akkor már 2en vagyunk!

Akos, elektronikával hogyállsz??

amp19!
125ös volt...csak 50esként.

vgvg!
igen! gondolom
engem után .