Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja engem nekem is full új van
Tyt az rs-ed rotax blokkal van szerelve?
tyt: neked az af-1 futura repsol az 50es volt?
Az egy dolog h itt nincs mert van kb 10Apriliás gyerek Na ha már 10-ből van egy uj Rs az már nem rossz arány ugy gondolom és akkor már elég sok van belőle... Nem rossz motor de igazából ha belegondolok h 1.3 ért kaptam volna egy Hyosung Gt650R-t ugyanugy csö ujonan ami egy "nagymotor" akkor meg sem fordult volna a fejemben az Rs. De persze nem vagyunk egyformák amugy meg egy percig em fikáztam a uj Rs-t
Z3 köszi :)

Joe, naja ottvolt a smiley!!!
Joe!ez neked mond valamit?: -hmm?????
szerintem meg poénnak szánta de ez nem Istencsászárkodás akart lenni.mellesleg látsz itt valaki mást akinek vadi új 125ös RSe van?senkit?
"hát én ma nem jártam pesten motorral "

Ez igy egy kicsit sok volt nem csak neked van ilyen géped.... még ha poénnak is szántad akkor nem igy jött le.
Joe-Z, sztem fogd vissza magad.. Nem gondolom én magam császárnak, és jól tudom h ez "csak" 125ös...
amúgymeg kösz h elrontod az örömöm :)
nem lesz ezzel semmi baj, mert szeret a gép!!! nemúgymint Téged :D
mellesleg elhiheted hogy nemérdekel mit vettél volna 1,3ért.. nekem ezt támogatták, a 125öst.. Másrészt világéletemben új mociról álmodtam...

harmadrészt számomra ez a világ legjobb mocija /mint mindenkinek a sajátja/ :) , és imádom!!!! és akinek ez nem tetszik az b@ssza meg! :) még akkor is imádom ha ez csak egy "szar kis " 125ös, de tudom Neked mindjárt ittvan az SV, gratulálok hozzá meg minden és nagyon örülök h boldog leszel vele! viszont akkor te is tartsd tiszteletben az én érzéseimet...
lámpával nekem is kevesebb
1300-1500
Nekem is
2500? Nekem lámpával 1500
Jolvan Tyt annyira nem kell császárnak érezni magad akkor is csak egy kis 125-s majd egy-két év mulva ugyanugy fogsz vele sz@pni. 1.3 milláért már nagyobbat vettem volna nem ezt.
Tyt ugyanilyen shox cumom van mint neked kesztyűtöl a csizmáig csak nekem más szinű
hát én ma nem jártam pesten motorral
Láttam ma egy új Rs 125-öt. (Úgy hogy az utcán ment).
Budapest 18.ker Thököly utcán sarkán. Nincs itt a tulaj?
Én egy szanaszt püfölt Sachs 50-es motorral mentem, biccentettem is.
Állítólag 2 éve 7E ft-volt.... de akkor lehet h valamit félrehallottam.... 25-30
nem áll az oyan sokmindenből, sztem nincs annyi....
én vagyok az, rólam mesélt!
sajnos kinézetre vagyok olyan, amúgy a pályán mint egy béna pöcs
jó a kocsiversenyzés, csak sajnos sokkal drágább mint ha motorral versenyeznél!
most szaggatnom kell melóba majd este írok még!
nem 300 fölött sztem mindenképp.
Ami 200 ezer arra még 200-at rákölthetsz simán.
nah srácok milyen árban van egy jó kis rs 125....
200 környékén éri megvenni?
Mennyi a felujito szett??
Nekem asszem 25-30 a Gilettára
görizik itt valaki???????????
Itt most nem gépállat volt a cél sajnos... Az tavaly volt a playstation-ös verseny, azon épp lecsúsztama dobogóról, a Michelisz Norbival csatáztam a 3. helyért és egy hajszállal nyert. De akkor az Astrát kipróbálhattuk, csak nem volt már folytatása, mert a playstation mint névadó szponzor visszalépett. De próbálkozok ott ahol tudok, mert nagyon szeretnék bekerülni bármelyik kategóriába. Az Alpok-Adria bajnokságnak is van egy feelingje, meg kurva jó a motorversenyzés is, de az autó az viszi a pálmát fölényesen...
Az Ádám akkor lehet hogy rólad mesélt..."görkoris gyerek, aki hasonlít Rossira..." Igaz ez?
pfúúúú 2 nap alatt jo sokat irtatok
Tyt még mindig csak 165 mnetél vagy már többet is?
na ugy néz ki a hátsó lengéscsillapítomhoz is kell egy felujito szett... alig várom nagyon remélem megérkezik szerdán h még aznap bele tudja tenni a szerelő....