Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak vasárnap láttam a gépedet, pont a swift kupa végére értem ki
Ádámmal dumáltam kicsit aztán léptem haza!
Fasza ha megynyerted, akkor vezethetsz pályán valami gépállatot!!!!!!!!!!!
RSV-vel voltam, lennt parkoltam ahol a csehek voltak!
Mennyiért fújják az rs-t?
casco-t 50esre is lehet kötni?
mibe kerül a palyanap mert nekem halvany fogalmam sincs de egyszer majd ha belejovok a mocizasba(ugye meg csak a rutinvizsga a kovetkezo mert csak egy honap mulva leszek 16 :( ) akkor felmegyek beneznek,meg egy nagy talit is szervezhetnenk akkor,nem?
Holnap kötök casco-t szal a ringre már egy fokkal nyugodtabban mek... de mivel először megyek így nem hiszem hogy állatul fogok menni
Hello
Szerintem meg olyan szinre ami neked tetszik
hát nem figyelsz?Feketére vagy fekete piros csíkkal

·így
ok,szerintetek milyenre fulyassam az rs-t
ssóismétlés és palóc ákcentus de nem baj,nézzétek el
jogsit én se fogom neki mutogatni csak egyszer mikor meglesz és utána nem fogom neki mutogatni nem rendőr Ő nem fárásztom ilyenekkel.(megérzésem hogy lehet nem is tud olvasni )
az.lelkük van .én azért beszélni +jogsit mutogatni nem szoktam nekik,de szeretni kell őket.végülis igaz hogy motorozás közben a motorok is követnek el hibát,de mi asszem sokkal többet.
ennek őszintén örülök.mármint annak hogy így állsz amotorokhoz. én néha szoktam beszélni a TZRhez,meg mikor meg lett a kresz,rutin,elsősegély meg mutattam neki a papírokat.lehet hogy kezeltetnem kéne magam...vagy ez a normális?
hy all!

trapézlámpás rs-emet fujatnom kéne.
milyen színt,színeket ajánlotok?
de nem sokszor van a motor alapjáraton bemelegítés erejéig 2 percig ,de néha ráhúzkodom utána meg go...ha álldogálok akkor is túráztatom 1 picit,ha ugrani kell akkor gyrosan tegyük azt
2000
de 1500-3000-es intervallumban mozog nekem héha.
2000...
1500
kicsit elbasztam
Hello nekem AF1-em van de ide gyakrabban írnak...
Nektek nektek mennyi az alapjárat?
165
Tyt !!!
Mennyit megy az Rs-ed???
Lehet irtad mar de meg nem lattam ... ird meg pls
GhostRider998 vett asszem a múltkor
vett már itt valaki plexit a motorjára? csak mert nem tudom h merjek e a szatunából rendelni mert nem tudják megmondani az évjáratot...