Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én mindig a "csomagtartóban" hordtam magammal egy 2,5dl-es Bomba!-üveget, tele olajjal.
Az utóbbi időben nem tettem a benzinhez, mert OMV-s, és az olajtartájban Castrol van. Lehet hogy ez lett a veszte!

Amúgy egyáltalán nem haragszom, rá (motorra). Aki mérges lehet az ő (meg anyám, hogy autópályára mentem ). De legalább jó lecke volt nekem: ne húzzam mint állat!!!, megsértődhet.
Jól kivagytok

Én ma 2szer kifárasztottam a kis Édest, egyszer délelőtt, meg egyszer most este ill éjjel már 1600 kilcsi benne van
Este itt a városban pörögtem utána meg át Szegedre, ott meg jól eltévedtem :D De legalább keringtem egy jót.. Na a lényeg hogy olyan bogárinvázió volt hogy a 80kilcsis esti kis könnyű túra alatt a frissen takarított plexim na meg az /egész tiszta/ bőrruha röpke idő alatt tiszta gané lett... körülbelül 10-15ezer db kisállat /szárnyas, ízeltlábú meg ilyesmi/ lelte halálát rajtam...
A plexin nem láttam ki rendesen a végére...
Nah a lényeg h istenkirály ez az RS, sokkal jobban élvezem mint az AF1 Futurát :)
Pöpec kis Cicamica :))

"06 RS 125
persze van amikor nem tudok hozzátölteni mert nem fogom én sem cipleni magammal, de tudom h megyek egy visegrádi kört, akkor előtte tankolok, a telitanknak ha tudom h huzni fogom akkor adok rendesen, és kb akkor fog kifogyni amikor hazaérek, vagy előtte még pár km-el de akkor már nem gyilkolom...
nem tom én olajpumpa ide vagy oda én minden tankolás után töltök egy keveset a tankba... van aki 1-2 kupaknyit mondd, én nekieresztem rendesen kap egy fél decit vagy kicsit kevesebbet igy ha kihagy a pumpa, akkor is lesz egy kis kenése a dolgonak... nem árt.
Mentem punnyadni mert 2 napig buliztam elég kivagyok.
Majd holnap duma pá
nem, ez lehetett a gond???

amugy füstölög mindig, kap elvileg elég olajat
olajat öntöttél a benzinhez?
Szégyellheti is a pics@j@ ki van nyalva és ilyet megcsinál a főnökkel??? Rossz lány volt most letakarva tölti büntetését a garázsban...


Ja és h kilométerekről esett szó a korábbiakban ehhez csak annyit szólnék h a blokkjában van 6000km én cseréltettem benne ki mindent mert szétrepült alattam az utángyártott dugó (ugy vettem) minden ki lett cserélve dugó,hajtókar,főtengely,hengerfelujítás,csapágyak,szimmeringe k 130ezer volt, ősszel lett kicserélve cső uj olajpumpat kapott abba nincs 2000km ugyhogy elég tré a dolog..

Ja az Sp-nek gyári előírás a 20ezrenkénti!!! dugócsere az azért nem rossz csak az a tény h egyik sem megy el annyit szerintem
azért lehetne hozzá 1-2 jó szavad, biztos h szégyelli magát és szomorú
Én simán visszamentem miután leraktam a kurv@t otthon kosival lemértem a féknyomot meg stb
Most büntetésben van a kurv@ ameddigel nem adom ott fog rohadni a garázsban. Ma is inkább autóztam kurva meleg volt nyomattam a klímát mint állat. Meg nyomtam is neki ugyis idegbajos voltam Auchan Solymár körforgalom 4 kerékkel sodródás megvolt
Most egyenlőre kiábrándultam saját motoromból egy időre , jelenleg ismét az autó a favorit nálam ki kéne menni valamelyik ringre körözni kíváncsi lennék mit hozok ki a gépből
én most a bukósisakom darabjait szedegettem meg a letört lábtartómat, h vissza lehessen hegszteni amig nincs uj...
Meg gatyamaradvány :D Emléxem mikor szedegettem össze mindent, telefont, kulcsot, jogsi, fél nadrág, idomok, :D
Na sárga foltok lettek volna nekem is ha előbb áll meg egy kicsivel
Úgy látom lesz egy olcsó SP02-ő eladó , én beneveznék rá !
nyugi nyugi, alattam hálistennek eddig többször ragadt már meg motor :D de mikor hallom a ragadás hangot egyből kapcsolok, 170-nél is húztam azonnal a kuplungot, azért van csak 5méter csik, meg utána sárga foltok az uton :D:D
Huh bakker látom volt itt termelés.....

Hogy a blokk károsodott-e??? Nemtudom megmondom őszintén ma mentem vele egy karistot az utcában szerintem nem megy szarabbul igazából mai napig nem tudom h mi szarhatott be valszeg kihagyott az olaj pár másodpercre... Azt a képet soha nem felejtem majd el amikor pont végignézem a műszereket és egyszercsak a fordulatszámmérő leszalad a 0-ra és elkezd iszonyatosan beszitálni kb eltelt 1-2 másodperc mire behuztam a kuplungot mivel annyira meglepett a dolog aztán szépen fékezés majd kiengedtem a kuplungot ujra felvette a fordulatot (akkor már power alatt) és mentem tovább. A haverok azt hitték h csak szórakoztam h belekurtam a hátsófékbe ,pedig nem.

Ehhez a dologhoz h bármikor megragadhat meg hozzá tartozik a 2T-hez... Nekem most 50 méteren mulott az h nem daráltam ki a betonkerítést a kanyarban ugyhogy nekem ne mondjátok h belefér mert az ugy nem igaz...

Hogy lelke van: az biztos elvégre nem mai pin@ már. Megbeszéltem vele indulás előtt h most megyünk egy gyorsat és h nem lessz semmi gáz. Ennyi. Az eset után bementem a törzshelyemre Csabán idegességemben olyan rárugtam h elrepedt az első sárvédő. Kicsit szétkurt az ideg meg most is szétkur ha a kanyarban állt volna be akkor most nem lenék itt.
Megnyertem! Nem hallottad amikor eredményhírdetés volt? Dobogón is voltunk...
Ádámmal jóba vok, de még 1x nem ültem a bömbibe...valahogy eszembe se jutott. De legközelebb nem hagyom ki
MIvel voltál kint? Mert RSV-t nem láttam....

és megnyerted?
ádám bömbijébe ménem pattantál bele, eladó
Igen én voltam... Ki kellett menni, mert meg kellett nyerni a szimulátorbajnokságot!!!
windsurfer: te voltál ma kinnt a Hringen????????????
Benccének igaza van!
Én is minden nap (még amikor eső is volt), kimentem a garázsba, hogy beindítsam,vagy hogy ránézzek, hogy mi van. Ne érezze magád egyedül .
Az én hibám, hogy most doktor bécsinál van és megműtik. Elrontotta agyomrát, belázasodott. De az új szervekkel bizos meg lesz elégedve.
Alig várom hogy hazahozhassam és megint együt lehessünk .

U.i.: Nyugi, egyenlőre csak barátok vagyunk...
szakadhat boccs
Joe-Z nem félsz h benéz a motorod a topikba és rohadtul megsértődik? Ő csak egy kis motor, néha hibázhat Ne bántsd már szegényt, a szíve szagadhat meg, ezeknek lelkük van! én most ugy sajnálom az enyémet... tuti qrvára berágott rám, h odakentem a földhöz, de remélem kicst boldogabb lesz amikor meglátja ha uj füstszinü plexit kap
hát bevallom nekem 125ös Rx ENDUROm van, utcai gumikkal,ezáltal terepen nem húzom neki annyira,de ahogy utcára szabadulok, ott el lehet érni vele(16/49es áttétel) a 150es tempót,és nem húzza száját...nagyon örül neki hogy mehet,hallom a hangján most majd kap 14/49es áttételt,meglássuk hogy a 3asban gázra kerekezés is fog-e neki tetszeni