Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tényleg ilyenkor mikor megszorul akkor blokkol a hátsó kerék?
De most akkor mi a poén az egészben az hogy 160nál beáll a kanyarban ledöntve és kibaszom a betonfalat örökre nyomorék leszek????
Köszönöm de é ebből nem kérek igy nem lehet nyugodtan motorozni h bármikor beállhat.....
Ja és ha már 30 fok van kinnt akkor menjek 60-nal???? Ezt most nem mondod komolyan .... Ezek a motorok arra készültek h menjenek vele mint az állat bírni kéne még 40 fokban is...
Miazhogy meleg volt akkor el kell adni mert az összes egy szar...
jaja, sajna
Tök mindegy hogy olasz vagy nem! Minden 2T motornak megvan az esélye a megragadásra!
Menny már a pics@ba kif hülyegyerek neked egyszer fog megragadni akkor meg is fogsz rajta dögleni mert ott fogsz magad alá csinálni bazdmeg!!!!!!

Kis gyökér....
Kell a faszomnak mocskos 2T basszeg miazhogy beáll bazdmeg??? Ezekután szerintetek merek majd vele gyorsan menni gyakorlatilag bármikor megállhat.... Jo lesz az a V2 SV az motor ezek mind hugyok a Japántól kezdve az Olaszig.

Melege volt???? NEm volt a felénél sem a vízhömérsékletjelző!!!!!
Ja és miután megszorult nem ment fel a hőmérséklet!!!!
bár kétlem hogy megfog ragadni...
majd ha az is megragad arra is azt mondom hogy szar.
neked meg mázlid volt,vagy csak az ismerőseim pechesek
"elmehetsz apád faszára" mert mázlid volt
meg elmehetsz apád f*szára ....mert a yamaha olyannyira kurva jó....hidd el,az is megragadhat. nekem idáig 4 olasz gépem volt és nem ragadt meg 1ik sem.....
Ennyit ér 1 SP02.......
ebből két dologra jöhettél rá.:
1.Van Isten
2.Szarok az olasz motorok.ugy értem megbízhatatlanok.
amúgy a nicasilba most lesz 1 kis "heg" és ott elmegy majd 1 kis kompresszió szóval gyorsba add el
Nektek milyen meleg a motor ha folyamatosan mentek kb 130-140-el???? Mert nekem kb 74-75... Az jóóó vagy túl meleg??
úgy hívják hogy meleg volt és a motor is meleg volt és hőtágulás....
Ja 160-nál szorult meg
Bazzeeegg tegnap majdnem megöllt a saját motorom!!!!!!!!
A kurvaélet jöttem nyélen itt csabán az Esso kút előtt 6. 11ezer és egyszercsak megszorult.............
Haverok ültek a kutnál és pont látták azt mondták nagyon durva volt!!!! 24 méter teli fekete guminyom utána kuplungoltam csak. Ugy szitált a segge h azthittem megdöglök ott elestem volna akkor kidaráltam volna a közlekedési lápa póznáját az a poén h mielőtt megszorult előtte 50 méterrel még egy kurvanagy kanyar van amiben full ledöntve mentem Ha ott történik akkor most nem ülök itt ott ugyanis betonkerítés van az ut mellett 5 méterre!!!. Nem tudom miért szorult meg most semmi baja nincs előbb próbáltam ki ugyanugy huz mint régen. Viszont most már rá nem ülök soha engem nem fog kinyirni.... már komolyan rühellem a 125 2T-t. Már tényleg eladom a pics@ba kilóra
Miértne lenne jó? Nemértem...
cgi.ebay.com/Aprilia-RS125-95-04-Arrow-Performance-Exhaust-Sy stem_W0QQitemZ8045602409QQihZ019QQcategoryZ25623QQssPageNameZ WD1VQQrdZ1QQcmdZViewItem

440 dollár /~100.000 Ft/ és ez még nem jó az újra....újra jóval drágább,de nem is nagyon van
hát van arrow gianelli meg a társai....ebayről lehet rendelni,komplett rendszer kb 130ból kijön postaköltséggel
hi valaki nem tudna egy jó tuning kipufogót ajnlani az új rs 125-re?
csütörtök e.ring
remélem azért nem lesz maradando sérülésed és ujra tucc motorozni rendesen ugyan ezzel a motorrral ;) gyors gyogyulást neked is motorodnak is
ép...
aza fő hogy te megúsztad épp bőrrel (megcsontokkal)