Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Phoneman!
700kmnél már vittem motorozni a Kedvesem! Szerintem nem gase, de azért nem árt ha nem rögtön viszel utast! Amúgy meg sem érezte a gép!

Break11!
Én 182cm vok és 90kiló. nem kényelmetlen.. Najó a seggemnek kemény az ülés, meg a csuklóm zsibbad dehát ez minden sportmotoron így van..
hogy érted h h működik? az elektronik nyitja amikor kell a power motor meg elkezdi húzni azt a kis szart ami a kipuff legelején van...
AF1 ben ,hogy is működik a power???
160-as henger van benne?
a balatonnál miért nem lenne semmi ???? nem autópályázunk
KÖsz nekem is tetszik... és hogy megy a kis aranyom
Főleg a te géped
kurva szép
Hát ja szerintem se kényelmetlen
ez kamu.... én 181 cm vagyok és abszolút nem kényelmetlen... de ha az is lenne, ne felejtsétek hogy ez sportmotor, valamit valamiért, demondom abszolút nem az...
Hát ez hülyeség
Igaz nekem Rs50-em van de nekem kényelmes!!! Pedig 182cm vagyok és 75 kilo!!!!Csak a kezem szokott kiállni rohadtul a városi mocizás után de nem érdekel mert imádom a mocim
Hi!
Az rs 125 amúgy milyen magasságig kényelmes? igaz hogy vmi 165-170cm nél nagyobbka emberkéknek nagyon kényelmetlen?
arrafele nincs is semmi nem?
Tyt!
Te kétszemélyeztél már vele (rs-vel)? Ha igen akkor első perctől kétszemélyeztél vagy csak bejáratás utána?
Tuning!
MIértis?? :) Ne haragudj, nem szívesen veszek már fel senkit MSNre, így is kurva sokan vannak és állandóan szétidegelnek... egyedül csak a Kedvesem miatt járok fel MSNre...
ha van kérdésed, vagy bármi amiben tudok segíteni, akkor írj nyugodtan a tyt@vnet.hu címre!
Szevasztok!Régen én is gondolkodtam, h veszeke egy 125-ös rs-t. Egyik haveromnak van is egy 2004-ese, vitt vele. Kemény volt, nem hittem volna, h 160-at megy 2 személlyel ez a gép! Mondjuk fogyasztott is rendesen! :) Csak eszembe jutott, hátha vkit érdekel! Minden jót!
Ja most egyébként ez van
Gyááááááááááááááá
Én meg most járok kreszre így nem mehetek veleteeeeek!!!!!
Gyülekezzetek már inkább a Lurdy parkolóban,oda én is kitudok gurulni megskubizni a gépeket
sziasztok mit szólnátok egy kis túrához a balaton felé most szombaton ???
a hősök terén(pesten) lenne a gyülekező, 9kor fél 10kor lenne az elindulás
mindnekit szeretettel várunk (jó időt mondanak)
Tyt vegyél fel msnre kistuning5@freemail.hu
Jamal!
Nagyon szép a mocid!! Na meg szépen ki is csinosítottad!
Énis akarok már csinálni a gépről rendes képet, nade addig nekem is le kéne mosnom, mert szegény tiszta bogár!

A következő dolog fogalmazódott meg bennem:

"Ha végeleszmá a vizsámnak, meghajtom a RiSkámat"
ezt akartam a másik helyett
yah a képek
áhh ma miután elmentem mocizni lepucoltam a kis aranyomat.... 2 órán keresztül csinosítottam de megérte
Vagy megveszik a magyarok aprópénzért behozza megcsinálja és árulja mintha kurva jo lenne közbe leszet h egy versenyszemét az egész!!!
Ohhhhh.........szegény Rs... A járművekben kilencszázezer forint anyagi kár keletkezett.....ohhh igen mikor eleve az Rs 1,3 misi és az totál kár lett....de csak 900ezer forint kár keletkezett, de sok eszük van,.....Sok vén hülye miat,......
nem is az h eladja...betolja bontóba v méhbe