Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Figyelj ott van lóvé rendesen ugyhogy biztos nem találsz gányolt motort...
Mondjuk ha ott pl összetörnek egy ilyen motort akkor nem megcsináljál hanem eladja és vesz egy másikat
szentem se szép de ha az is...mit érsz vele? semmit...nem tudod itthon eladni,nincsenek papírjai...
akkor is csak max pályázuni tucc vele...meg az a másik h erre rájön még vám 50 000 Ft stb... forgaLOMBA HELYEZÉS AZ 80-90 EZER jah és ez arra vonatkozik amit forgalomba tucc helyezni vagyis alapbol drágább...mondjuk 2x :D
de igaz h trapézlámpás de szerintem rohadt szép.
jah és közel nem olyan szép mint az enyém :)
igen de azért annyi mert az már nem kell,nem lehet hivatalosan lerendszámoztatni...
az sok szerintem ,én most igaz,h régit (94es RS125) olyan 700€ körül tok 1et
dehogy gányolják ott vigyáznak rá a legjobban....a moto.it és a motousate.it oldalt tom ajánlani és kb 1500 euró körül kezdödik az amit be tudsz hozni és le tud rendszámoztatni persze néha van olcsobb is de ez az átlag ár... ;)
Eléggé nagyban,annyiból már jó gépet lehet venni
mennyiben bővül a kínálat ha nem 350-em lenne mocira, hanem 500?
Egy 5-6-7 éves rs-ért Olaszországban már nem nagyon adnak 100 ezer forintnak megfelelő eurot
HY!

125ös mocit akkarok venni és honda cbr125 vagy még aprilia rs125ön gondolkodom nem tom még meiket vegyem. A CBR naon tetszik meg minden de még rs125-t még nem láttam és az lenne a jó ha egy kis szakaszon ki is próbálhatnám hogy döntést tudjak hozzni. Szóval ha valaki KUNSZENTMIKLÓS közelében lakik és van egy rs125öse és megengedi hogy kipróbáljam várom a jelentkezését.
Nekem most egy HONDA NS1-em van (50es) moci de naon szeretem
nem easti ha nem RRoli
keressétek meg smith-et
easti hallod érdekel ez a motor be hozzatal vagyél fel msnre kistuning5@freemail.hu
új lámpást felejtsd el ennyi pénzért.
Nemtudom ki mennyire van benne a témában, de szerintetek külföldről hozatva egy Rs 125-öst + lerendszámoztatnánk, akkor szerintetek 350 ezer HUF körül kitudnék belőle mindennel együtt jönni? Nekem mindegy hogy hanyas évjárat csak rendszámoztatni tudjuk és jó állapotú legyen.

Olaszban mennyire becsülik az ilyen mocikat? Nem gányolják?
lehet a rutinjuk megvan, csak a reakcióik nem valami gyorsak :)
hidd el,sokkal rutinosabb mint te,ha régóta vezet....az más kérdés h öregebb és már kicsit le van lassulva.
fasznak adnak az ilyen vén faszoknak jogosítványt vagy ilyen korba inkább vennék el tőluk!
szerencsére nem én voltam... sajnálom az RSt :(
De ez egy uj RS
vagy www.hasznaltmotor.hu vagy www.hasznaltmotorok.hu vagy www.hasznaltauto.hu vagy ha külföldről akarod behozni akkor www.moto.it vagy keressétek meg Torma robit
www.motor.hu srácok
Rs 125 érdekelne. Csak papíros.

rolrunner@vipmail.hu