Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó a képről minden 123-as, egyben 13ezer, a kuplung zsír új magába 8ezer, a főtengely hajtókaros. Ha kell valami írj: r.martin93@citromail.hu
helo!
valakinek nincs elekto power nyelve elado?
es ducati feszszabalyozo?
ajanlatokat kerem markisa_17@yahoo.com
Eladó Delloroto porlasztók (karburátor)
28mm-es torok átmérős 8ezer ft
34mm-es torok átmérős 10ezer ft

orozoli2002@yahoo.com

30-435-1769
Pegasora első hátsó gumi+belső nagyon jó állapotban eladó felniváltás miatt!satellites88@gmail.com
Megválok a cuccaimtól, egyenlőre csak az új alkatrészeket teszem fel, aztán a használtakat is. Hengerem van új és használt is.
Minden blokkalkatrészem van, fogaskerekek, váltó, gyújtás, blokkfelek stb...
Új hengerről egy kis infó:
http://www.kepesmotor.hu/motor...

Akit érdekelne valami alkatrész: kistrojak@gmail.com
Sziasztok!
Rotax 123-as szürke blokkfelek eladóak (közép és jobb oldali)! 1800Ft a 2db Külön-külön 1000Ft/db! Ha kell teszek fel képet,posta megoldható.Ezekhez az apriliákhoz jó: RX125, Tuareg125, Pegaso125, Tuareg Rally 125!
Érdeklődni itt vagy mailban; insane5@freemail.hu ! ÜDV!
Pegaso-ra gumik nagyon jó állapotba eladók! 20e forint
e-mail-ben felvehetnénk a kapcsolatot! denes.adam0607@gmail.com
Megköszönnöm ha nagy vonalakban leírná, hogy mik vannak és milyen áron! Előre is köszönöm!
nekem van par cuccom pegasohoz:
gyujtas, onindito, blokkfelek, valto, trafo, spiralok, bowdenek, kormany, kapcsolok, feszszab, membran, szivocsonk, kuplung, berugoszett, ....plusz megpar cucc...

mi kellene?
Üdv!
Pegaso-hoz is vannak alkatrészek? Ha igen, mik?
Hello!
A jobb első indexbúra érdekelne! Csak úgy azt eladod? És mennyiért, ha igen?
üdv egy gyújtás alaplap érdekelne itt balaton kb 50 KM es körzetében sürgösen csak az alúminiúm vagy spiáter alaplap érdekelne
méretket jelölöm a képeken
Valójában ez egy KTM MX 250 88 as
Eladó két nagyon jó állapotú endúro gumi 6mm-es profilmélységgel!
Ára 20.000 FT az ár tartalmaz még két belsőt is!
Hátsó lánckerék+hardy hajtás eladó érdeklődni satellites88@gmail.com
pegaso 650 bontott cuccok, szinte minden van meg.

rotax 127 blokkcuccok eladok.
hengerszett, henger, gyujtas, karbik, membran, szivocsonk, valto, fotengely, kuplung, berugoszerkezet, feszszab, trafo, power, deklik, bowdenek, spiralok....

tovabba tuareg, pegaso, af1 125 alkatreszek.

attila.hunter@gmail.com
Szerintem csak egyféleképpen tudod összerakni. Úgyis látod, hogy jó-e. Ha meg nem, akkor inkább hagyd, ne te rakd össze - és ezt nem sértésnek szánom... Én csak MTX váltót raktam eddig össze, ott nem is volt többféle lehetőség szerintem. Összerakod ésszerűen és kész. Ha meg alkatrész kell Pegasohoz, engem keresel.
Köszönöm szépen! A váltó fogaskerekei rajta vannak a tengelyeken. A kapcsolóvillák is a helyükön maradtak. Annyi lenne a kérdésem, hogy a váltódobot hogy kell helyretenni, hogy pontosan kapcsolja a fokozatokat. Amikor szétszedtem üresben volt. Nem tudom melyik kis körmöt, melyik válytba kell visszatenni, hogy üres is maradjon. :) Szóval meglegyen minden fokozat. Ehhez kellene segítség! Köszi előre is!
szia
itt a rajz hogy mit hova kel teni!
ha nem boldogulsz hivj vagy irj!
ha kel én öszerakom az egész blokkot !
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem! Rotax 123 - as blokkot szedtem szét felújításra. A váltónál szétszedéskor szétugrott a kapcsolódob meg a kapcsoló mechanikája. Segítségeteket szeretném kérni, hogy tudom úgy összerakni biztosan hogy tuti jó legyen? Létezik erre valamilyen trükk? Előre is köszönöm mindenkinek! Üdv.
Segítene valaki?
Gábor vagyok, és a rotax 123-as blokk összes csapágyának és szimeringének a listájára lenne szükségem.
Az érdekelne hogy milyenből, mennyi és milyen kell.
A válaszokat és a rám szánt időt előre is köszönöm!
Heló!
A képen látható cuccok eladóak.Nekem pegaso50-en volt.Am6-os blokk egyben ,henger,gyújtás nélkül.Hűtő,kiegyenlítő tartály...
Az egész egyben 15000ft.
Érd:Msn/Email:farkasgyorgy4@freemail.hu
tel:06302265808
Pegaso 125(Rotax 123) bontásából alkatrészek eladók ! Blokk alkatrészek is vannak. Érdeklődni e-mailben a mopedes@citromail.hu -n lehet.
Sziasztok!

Aprilia Pegaso 125 eladó alkatrészek.

Valamint Minarelli AM6 alkatrészek 50-es Pegasohoz. Tuning is van...

További alkatrészeket találsz az adatlapomon felsorolt motorokhoz és képeket is...

Vaterás termékeim.

Elérhetőségeim:
Tel: 0630-7255588
Email: honda4022@gmail.com

Zoli
Évjáratot sajnos nem tudom, ára 2500
Heló érdekelne a hűtő rács ha megvan még milyen évjáraton volt és mi az ára köszi.