Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hey-ho!
Remélem valaki tud segíteni. Gyárilag milyen gyertyát írnak a Pegaso 125-be? 100000000%-ra!?
Felírok neked egy kis karburátor és fúvóka pucolást, attól baja nem lehet. Esetleg egy új gyertyát, meg nem tudom milyen olajat használsz, de lehetőség szerint csak full szintetikusat tegyél bele. Én Stihl-olajat használok, nekem nagyon bevált, szépen viszi a gépet. Ha valamit kérdeznél még, írj bátran!
clinton2101:köszi én is így gondlom:((
A gumiméretek a 125-ös társából kiindulva és pár 50-est képét megnézvén, szerintem jók. A fogyasztást egy kicsit sokallom egy 50ccm-estől, az tudtommal olyan 100 km/4 liter körül lenne jó. Nekem a 125ös eszik 6 liter körül pedig nem csak játszom vele.
1. Eredeti lánckerék elől - hátul? (Most elől 11 hátul 50 fogú.)
2.Milyen láncot ajánlanátok hozzá?
Köszi a segítséget!
További kérdésem:
1.Első keréken a gumi méret:110/90-19"
2.Hátsó keréken a gumi méret:120/80-18"
Ezek jól?
3 A fogyasztásom most 100km/6 liter ez ok ?
Nem tud valaki szervízkönyvet vagy használatit Aprilia Pegaso 50-ről?
Az első két kérdésben nem tudok segíteni, bár nem tudom, hogy pontosan milyen teló van benne, de a 125-ösből kiindulva szerintem olyan 0,5l körül kell bele száranként, a szimering méretről annyit, hogy ha szétszeded a teleszkópot akkor kiveszed, beviszed bármilyen szimering boltba, vagy "motoros-kereskedésbe" biztosan tudnak segíteni. A blokknak gyakorlatilag, szinte ugyanolyannak kell lennie, tudtommal mint a Genericben, mint pedig az eredeti 50-es Pegasoban Minarelli AM6 van, illetve Pegasobol még volt Minarelli AM3 is ami köbcentire megfelel az AM6-al csak az 3 sebességes. Különösebben nagyobb fordulatra ne számíts, én mentem elég sok Aprilia-Derbi AM6-ossal, Genericc-kel is, én a Genericet lomhábbnak találtam kicsit de persze ez "db-függő"! Ha további kérdésed van, kérdezz bátran! Remélem segítettem kicsit. ;)
Sziasztok!
Vettem egy Pegaso 50-est.A kérdésem a következők lennének:
1. Eredeti lánckerék elől - hátul? (Most elől 11 hátul 50 fogú.)
2.Milyen láncot ajánlanátok hozzá?
3.Az első telóba mennyi olaj kell és milyen szimering méret?
4.Generic blokk van benn...mennyire megbízható,és számít-e pl nagyobb a fordulata,mint az eredetinek?
Köszönöm a válszokat!
Széles utat!:)
sziasztok
eladó aprilia af1 sport pro alkatrészek!
van idomgarnitúra több színbe is lehet válogatni!
akkor vannak még kerekek kábelköteg rotax 123,127es alkatrészek! hátsóvilla,önindítók hegerek,váltók deknin lendkerék! stb.
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Aprilia Tuareg Supermoto! (igeny eseten gyari kerekszettel, jo gumikkal) erd.: attila.hunter@gmail.com
bocsi, 650-es pegaso hátsó kereke kellene:D és ha estleg lenne még kallódóban egy 2.5x 17"-es első kerék ( DRD ? ) ?:D a lényeg hogy 125-ös pegasoba kéne :D
Sziasztok! Tud vki eladó aprilia 650-es hátsó kereket ? :)
heló vegyél fel msn re!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
köszönöm a segítséget. Maradok az 1,7 1,9 nél a gyári adatokat mindig jobban szeretem :)
Sziasztok!
Eladó megmaradt cuccok Rotax 123hoz:
főtengely
lendkerék
komplett váltó
kuplung
szívócsonk
membrán
önindító
műanyag fogaskerekek
160-as polini szett(perselyezni kell!)
Nekem nemkellenek már a motorhoz(remélem).
olcsón!
zipper92@indamail.hu
A gyári adatok szerint:

Első gumi-nyomás: 1,70bar (ideális)
Hátsó gumi-nyomás: 1,90bar (ideális)
Esetleg ha csinálnál pár képet:D
nekem van nagy lánckerekem pegasóhoz,akkora mint az rx-é,csak az a baj kerékkel együtt adom kompletten.5000ft.ha kell esetleg.itt elérsz smiretim@citromail.hu
heló hátra én 2,2 bárt szoktam előre meg 2 párt
sziasztok.
A gumik nyomásában tud valaki segíteni? Előre hátra mennyit kell fújni?
Előre is kösz
szaisztok aképen látható alkatrészek eladók!
30 605 6883
Eladóóó http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_pegaso-4604662
Sziasztok aszt szeretném meg kérdezni hogy lehet e 125-ös pegasohoz hátsó nagy fogaskereket venni nem az alap hanem nagyobb sokkal?
heló
én 10 be adok neked komplet kuplungot és ténleg jók nem kopotak a lamelák
Köszi a reagálást.Kuplung lamellát, használtat látatlanba megvenni....
Elég nagy könnyelmüség volna.12e ft a zsír új.Angol ebc.