Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv

Pár hónapja én is pegaso tulaj lettem,igaz jelenleg kés alatt fekszik a motor, 3000km után feladta a harcot (szétment a felső tűgörgő).
Az elöző tulaj nál is elvileg ez volt a probléma 1000km-nél, ill. nála egyszer meg is szorult.(egyébként vas perselyezett a henger) Érdekelne hogy nektek mekkora futási teljesítménnyel rendelkezik a pegaso,azért pár ezer km-ként nem szeretnék dugót cserélni benn..

ill. érdekelne fordulatszám kihajtó része ha valakinek van írjon.
Köszi!Úgyemlékszem nekem a piros kábel az R-en van nem a B+-on.
Kicsit kesve, de itt van a kep. Remelem hasznat veszed!
nekem van bendixem ha kell. attila.hunter@gmail.com vagy 06705655856
valamint aprilia pegaso 125 bontott alkatrészek eladók infó itt:
http://racing-bazar.hu/alkatre...
két db rotax 123 blokk eladó további információ: http://www.kepesmotor.hu/motor...
A képet még nem volt időm megcsinálni, remélem holnap eljutok odáig!
Én most raktam bele 10w40-es motul olajat. Olyat, amit 2T motorok blokkjába fejlesztettek ki, legalábbis ajánlják hozzá. Én repsol olajjal használom, 35-40es keverékkel (7-8 liter benzinez teszek 2 deci olajat). A különolajozóhoz bemenő gumi csőbe tekerj egy csavart, vagy valahogy zárd le, ha még nincs, hogy ne szívjon falsot.
Pontosan milyen olaj kell a blokkba?
Egy 1989-es szerelési útmutatóban azt találtam SAE 30,Gondolom a MOTUL SAE 10-40 Akkor jó bele.
Milyen keverék kell bele? 50-40-33?Most 50-es van benne husqvarva xp olajjal full szintetikus.Kivan kötve az olajzás(így vettem,de nem bánom) De amúgy,hogy kéne lekötni szabályosan?A bowden még húzza a szivattyút,a cső van csak lekötve a karbiról,gondolom azt is zsugorcsővel zárjam le stb.
Sajnos nincs.
bendixed nincs?
Sziasztok! Eladó néhány alkatrész. Ha valakit érdekel, írjon bátran!
Sziasztok! Eladó néhány alkatrész. Ha valakit érdekel, írjon bátran!
Az előző néhány hozzászólásban tévesen "tuareg 50" alkatrész van írva, de mind pegaso 125- ösé! Elnézést!
Sziasztok! Eladó néhány tuareg 50-es alkatrész. Ha valakit érdekel, írjon bátran!
Sziasztok! Eladó néhány tuareg 50-es alkatrész. Ha valakit érdekel, írjon bátran!
Sziasztok! Eladó néhány tuareg 50-es alkatrész. Ha valakit érdekel, írjon bátran!
Sziasztok! Eladó néhány tuareg 50-es alkatrész. Ha valakit érdekel, írjon bátran!
Sziasztok! Eladó néhány tuareg 50-es alkatrész. Ha valakit érdekel, írjon bátran!
Sziasztok! Eladó néhány alkatrész. Ha valakit érdekel, írjon bátran!
Segítség kéne!Valaki tudja hogy lehet szétszedni a hátsó telóba a lengéscsillapítót?Úgy néz ki mint amit szét lehet szedni de még se adja magát!
Azt nagyon megköszönném,mert nem találtam. Most,hogy jó aksi van benne kiderült,hogy a bendix is sz*r. :(
Aprilia Rx125-höz keresek fesz. szabályzót, akinek van elfekvőben az írhatna, e-mail: goodbence@gmail.com
na azt most nem tudom megmondani, mert csak hétvégén leszek otthon. Keresgélj itt fórumon képet a feszszabról, én is raktam már be. Ha úgy van bekötve, mint a képen, akkor az úgy jó. Ha nincs meg, akkor leveszem az ülést és lefényképezem neked, ha gondolod
megnéztem,nincs töltés,aksi 1 napos,biztosíték új,(mert 1 van) az összes sarut újra kötöttem az aksinál mert nagyon oxidos volt.A kérdés: Van a fesszabon tán egy R+ kivezetés amin nincs kábel,nem ez a töltés része a fesszabnak.Ha ráraknám az aksi + pólusára,egy biztosítékkal egybekötve,vajon jó lenne?
Először nézd meg multiméterrel a töltést. Ha sz*r, akkor ellenőrizd a biztosítékot, hogy jók-e. Aztán jöhetnek a komolyabb részek...gondolok itt feszszabra pl