Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

heló használt nem érdekl?
ez is tökéletes!
Sziasztok! Rotax 123-hoz keresek új kuplung lamellákat.Aki tud segíteni megköszönném!
Rotax123-a hengerszett eladó, perselyes henger és teflonos vertex dugattyú. Néhány km-ert futottak összesen!
Adatlapomon lévő elérhetőségen elérsz
Rendben, összehozzuk. Nekem legalább még 1 bő hónap.
Oksam. Valamelyik nap remélem összefutunk msn-en, hogy a jövőhéten már itt legyen a cucc így még 1 héttel eltolódik a szezonkezdésem
Szia! Akkor majd MSN-en megbeszéljük, de VAN és jó is! Üdv
Zolinak!
Értem akkor mégegyszer köszi.
pont ilyet bontottam csak feketeben. :D nincs mar tukrom sajnos.elvittek elso nap. (tukor, feszszab, hatso index, henger,kuplungbowden es kar...ezek nincsenek)
Rendben nekem ilyen af 1 van ilyenhez van tökör gumid amit a tüköre szoktak ráhuzni, ami eltakarlya a tükörnek a rugyát
nincs mit . ha kell alkatresz keress batran.
Köszönöm válaszodat csak érdeklötem, mert az egyik ismerösömnek elszált a fötengelye és nem tugya hogy menyiért lehet kapni bontotan.
rotax 123-hoz minden letezo alkatresz elado (kiveve henger, perpillanat nincs). par izelito kep...
nekem van rotax 123-hoz fotengelyem. jo is es roszabb is. 3000-10000 allapottol fuggoen elerhetoseg adatlapomon.
Jó napót ! megszeretném kérdezni hogy aprilia rotax 123 blokk hoz való főtengelyt menyiért agya ha va. Válaszát elöre is köszönöm!
Hello, lecsaptak rá egyben, a komlett motorra, mégsem bontom, bocsi, ne haragudj:S
kigatyás látom rajta van a power szelep aszt menyibe adod?
alkatrészek eladók!
hali, vázbölcső érdekelne belőle illetve a vízhűtő tartáj, fotóval és, hogy mennyi lenne?
Aprilia pegaso 650 bontott alkatrészek eladóak, 1998as évjárat, még mindene megvan, jelenleg egy illusztrált képet tudok mutatni, de napokon belül töltök fel róla, akit érdekel zaklasson nyugodtan.
sziasztok
eladó
aprilia af1 sport pro alaktrészek !
idomgarnitúra,idomom több színbe is vannak!lámpák,felnik hátsóvilla főváz,gumik fékek tárcsák kapcsolón kipufogórendszerek (gyári és arrow) takaróidomok, légszűrő műszerfalak,sárvédők kábelkötegek stb.
akkor van még rengeteg rotax 123 ( hengerek,blokkfelek,váltok,oldaldeknik főtengely,,kuplung,kiegyenlítő tengely önindító.stb. szóval minden ami rotax 123 és 127-es alkatrészek olcsón !
van még rx hátsó teló! stb. tökéletes minden alkatrész!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Hali, van itt egyáltalán olyan akinek 650 aprilia pegasoja van?
hello trapéz lámpás pegaso érdekelne
Eldóak! blokk alkatrész, motorok!
heló én is most fogok rendelni ijesmiket!
vegyél fel ! tudom miböl mijet kel rendelni!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232