Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!pega 125-be (rotax123)hol és mennyiért lehet venni (occoé)hajtókar dugó gyürü csapágyak ilyesmit?kicsit csörög a moci.köszi a válaszokat.Ja és milyen dolgokat érdemes beletenni.minőségileg.
köszi zoli de már van pneomatikus pover érdekelne
Nekem van gyári. Vagy írj MSN-en, ha látsz. Üdv; Zoli

Email: bzoltan94@gmail.com
rotax 123-as blokkcuccok eladok.komplett blokk(hengert furni kell elm) egyben vagy bontva is.
sziasztok szereztem új alkatrészeket! ha esetleg valakit érdekel!
vannak rotax 123-as alkatrészek töménytelen menyiségbe!minden van!
van még 1 rotax 127-es blokkom is csak henger nincs a többi minden van! egybe vagy külön is eladó!(blokkfelek,váltók,hegerek,lendkerék,főtengely,kuplung,stb.,
szóval minden! akkor vannak még af1 futura fejidomom lámpával vagy anélkül! oldalidomok,főváz ,segédváz, hátsó villa,légszűrő, !,takaróidomok, műszerfal ! arrow sport kipufogorendszer .gyári rendszer, van még 1 rx hátsó telló is makulátlan!
ird meg mi érdekel és mondom hogy van e és menyibe!
vagy:msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
esetleg
beszámítok af1 futura viszapillantótükröt és első ülést!
Van minden. Keress meg.
sziasztok nekem aprilia pegaso 125 höz kelene kuplung kar pontosan ijen http://www.rmcmotor.hu/termek.... beszéltem az rmc sekkel de ők április május felé tudnának de nekem SOS-be kellene
Sziasztok.Vízkeverő nincs valakinek?Komplett ,vagy elég lenne a meghajtó fogaskerék is.Az enyém sajnos így járt.Akitől vettem elfelejtett szólni hogy nincs benne fagyálló.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_pegaso_125-4108564


most nézd meg levittem az árat! ennyiért nem is lehet látni ilyen állapotút meg szinte semmlyet!
nem fikáztam, a motor gyönyörű csak jeleztem, hogy ennyiért sok. Már 4-5 hónapja nézegetem a motor árakat mert pegasot illetve cagivát szerettem volna venni. Rendszámosan kerülnek ennyibe a pegasok.
nem fikázást kértem! mért szerinted mennyit ér egy teljesen felújított motor? 100ezret? ilyen jó állapotú pegasot nem találsz sehol és az árból engedek!
125 pegasot papírok nélkül ráadásul. Ennyiért
sziasztok van regeteg eladó alkatrészem!
ha érdekel valakit!
af1 sport pro-t bontok! van váz oldalidom villa segéd váz műszarfal kormány stb.
akkor vannak még rotax 123-as alakatrészek is !
hegerek!(nikacilosak)
blokkfelek főtengely váltó kuplung deknik felnik gumistól olcsón!
rx hátsó teleszkóp is van !
rs 125 idomok is vannak ! jo festésel olcsón! 2002(gömbölyű)
meg még 1 csomóm minden!
cserébe alkatrészekért érdekel vagy ha valaki tud olcsón af1 futura első ülést af1 viszapillantó tükröket tökéleteseket!
érdekelnek cserébe
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Sziasztok.
Pneumatikus powerhez keresek fedelet rugóval ha van valakinek jelezzen.SOS lenne köszönöm..
50-es Pegaso-hoz keresek első lámpa porvédőt és kilométer óra meghajtót, rossz is érdekel!
nagyon szivesen.remelem tudtam adni 1-2 hasznos tippet.
köszönöm a segítséget.
eladó alkatrésziem vannak még!
vannak sport pro alkatrészek ! felnik oldalidom takaróidom hátsó villa stb.
és rotax 123-as alkatrészek! zsír új főtengely! hengerek blokkfelek váltok kuplung! stb!
és 1 rx 125 hátsó teló!
rs 125 idomok! olcsón!
af1 gyári és arrow kipufogó!
rengeteg alaktrészem van még !
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
telefonon élyel nappal elérhető vagyok
esetleg trafó és tekercs csere érdekel!
a feszes csorol meg annyit hogy lehet le kene csereni akkor egy kicsit hosszabbra nehogy lehuzodjon a tartalynal ahogy feszul...mert akkor ugye nincs olaj. de ha rendesen ossze van teve a rendszer akkor nem lesz vele semmi bajod majd, annyi meg hogy a keveronel a bowden spanolasnal van egy jeloles hol kell allnia a karnak, mert ugye lehet valtoztatni a kulonolajzasnal a keveresi aranyt... azt lesd meg nehogy nagyon szegenyre legyen belove. jah es ha azt mondjak hogy sok olajat eszik igy akkor csak szamold ki majd egy liter olaj hany liter benzinhez eleg...es lasd kijon kb 40-50es keverekre majd...
sokan mondjak hogy kosd ki mert ugy a jo meg ilyesmik...szerintem teljesen megbizhato az olajzasa ha rendben van a motor.ugy mukodik amugy hogy ugye a tartalybol megy az olaj az olajkeverohoz, ami fordulatszamtol fuggoen adagolja az olajat a karbinak, ahol keveredik az a benzinnel.en csak igy hasznaltam minden motoromat es hasznalom is problemamentesen.a lenyeg hogy jo minosegu olajat hasznalj, lehetoleg fullszintetikusat es akkor nem lesz baj. az olajkevero hibasodik meg utoljara egy motoron szerintem. es sokkal kellemesebb ugye beleonteni egy liter olajat a tartalyba, mint hogy minden tankolasnal kevergesd a kuton..... de biztos lesz aki pont az ellenkezojet mondja majd, hogy az a biztos ha te teszed bele stb.... ez az en velemenyem, en igy csinalom es sose volt bajom vele
sziasztok
érdeklődnék tőletek, hogy a pegasonak az olajzása konkrétan, hogy működik? Hallottam olyat, hogy nem biztonságos stb. nekem ami ki jön olajtartákból cső a blokkhoz az eléggé feszes, ez így szokott lenni?
Előre is köszi
Ha valakit érdekel akkor rotax 123-hoz van mindenem, korrekt áron.
a képek az előző motorhoz tartoznak gondolom felrakom kedvcsinálóként...