Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi,de ez nekem egy kicsit sok!Bocs.
Eladó!

Új alufelni garnitúra azaz 4db felni
5x112-es osztókörrel 16"-os
70ezer ft/szett

csere illetve beszámítás lehetséges motorra vagy alkatrészekere.

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
Hi !Nekem van kockalámpáshoz fejidomom indexekkel plexivel,lámpa nélkül!20.000 ft
sziasztok!segítene valaki nekem abban hogy a pegámon elszakadt a power bowdenje és csináltam másikat de a biztonság kedvéért megkérdezném,hogy mennyire kell állítani a bowdent?mennyit huzzon a nyelven?Köszi elöre is a segítséget.
sziasztok meghoztam a mtort!
mostnatol van minden !
valakit érdekel valami aprilia af1 sport prot hoztam 125!
van mined a motorhoz!
kipufogo blok akoatrészek idomok vázak vilák müszerfal elektronikák! blok alaktrészek !
szoval minden ami 1 morotba van !
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Hali!Tudja valaki,hogy a kockalámpás Pegaso fejidom jó a dupla körlámpás helyett?Ugyan az a felfogatása?Nincs ilyen valakinek lámpával együtt?
köszönöm az ajánlatot, de most fog elmenni a pénzem csizmára
ha gondolod nekem van gyári Aprilia hangtompítóm 5ezer ft-ért
csak rendszerről van képem jelenleg, de ha kell készítek közeli képet is
úgy látom mégis marad egyelőre a mostani, de azért köszi!
van 2 dobom is az egyik 5 ezer a fekete a másik 8ezer de az carbon!
mind a ketőnek jo a hangja
a dobról tudnál valami képet fellökni? van vmi baja? lyukas vhol? mert lehet h érdekelne, csak akkor ezt el kell passzolnom róla, ez vhogy túl nagy, karcsúbbat akarok
20 a rezonálja meg 5 ezer a gob!
arrow pufó ára? csak a dob ára mennyi?
sziasztok
megmaradt alaktrészeim ha érdekelnek valakit!:
minden van rotax 123-ashoz kivéve hegerszetet!
van kuplung blokfelek váltó tengejek fogaskerekek főtengejek,öninditok deknik,szoval minden ami rotax 123
akor van még 1 arrow sportkipufogorendszerem is!
meg 1 gyári is! van 1 pár rs viszapilantotükör is! ! trafó,
meg van még 1DB 50-es öninditom is ujszarü!stb.
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
telefon
on
élyel napal elérhető vagyok!
heló nekem van!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Nekem van komplett bovdenem, ha érdekel keress meg!
Ezen kívül mindenem van 125ccm apriliákhoz!
sziasztok kaptam karácsonyra 9amperos aksit azóta 1 pöcre indul a mocim 1 dolog érdekelne hogy honnan lehet be szerezni új gázbóvdent

válaszotokat előre is köszönöm
heló most még csak blokcucok vanak de most majd januárba hozok 1 et! vázat minden meglesz csak a blok nem!
blokcucok meg most is vanak dögivel!
én azt nem is néztem anyira az igazat megvalva csak az szurt szemet azonal hogy vékony a fala a hengernek!
ja és nem vagyok hozá hüje kikérm magamnak!
nem kel a másikat lehüjézni mig én nem szolok hozád 1 rosz szot sem
Az enyémet most újítom fel,teljesen szét van szedve!Le színtereztettem a vázat,az idomok lecsiszolva újrafestve,miden csapágy,tömítés cserélve!Már csak össze kell raknom!Ha valahol elakadok vagy valami kellene majd szólok!Gázbovdened van?
Végre még egy ember aki egyetért velem (is). Nekem a különolajozás ki van kötve, olyan 35ösre szoktam keverni, nem elmebeteg módon közlekedek és meg vagyok elégedve a fogyasztással eddig . Poliniba CSAK polinit szabad rakni!
Én csak igazolni tudom amit mondasz, van 2db af1-em, és az eggyiken 160-as henger van másikon alap. Nem fogyaszt semmivel többet, sőt.... Ha bevan normálisan karburálva, fúvókázva, illetve ajánlom az olajszivattyút kikötni de ez csak az én egyéni véleményem, akkor biztos hogy nem lesz megragadás sem! A 160-as hengerhez nem szabad összevissza minden féle dugót belerakni, mint itt valaki irt valami össze-vissza nevűt, csak a gyári polinit vagy asso werke-t. Sajnos sokan vannak akik csodálkoznak rajta hogy megragad mivel nem karburálják be rendesen pedig az a végzete egy 2T-nek...
Ha értenél hozzá rögtön látnád rajta hogy a dugó az polini....